مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام گجتنگاهی به تخته چوب هوشمند MUI در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ (آیسام)
شناسه خبر :168916
دوشنبه, 9 سپتامبر 2019
110
 

تخته چوب هوشمند MUI یک نمایشگر است که نقش دستیار هوشمند شما را در خانه ایفا می‌کند. در ادامه با این گجت جالب که در نمایشگاه IFA 2019 به نمایش درآمده، آشنا می‌شوید. مویی (MUI) یک تخته چوب یا نمایشگر هوشمند است که در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ شاهد خودنمایی آن بودیم. این گجت جالب اولین […]


تخته چوب هوشمند MUI یک نمایشگر است که نقش دستیار هوشمند شما را در خانه ایفا می‌کند. در ادامه با این گجت جالب که در نمایشگاه IFA 2019 به نمایش درآمده، آشنا می‌شوید.

مویی (MUI) یک تخته چوب یا نمایشگر هوشمند است که در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ شاهد خودنمایی آن بودیم. این گجت جالب اولین بار در CES رونمایی شد و حالا در برلین و در جریان نمایشگاه IFA 2019 نیز به نمایش در آمده است. تخته چوب هوشمند MUI توانایی انجام کارهای زیادی را دارد و می‌تواند نقش یک دستیار هوشمند را برای کاربر ایفا کند. در سرتاسر این نمایشگر، LEDهایی قرار گرفته که می‌توانید کارهای مختلفی را با آن انجام دهید؛ مثلا موسیقی پخش کنید، دمای هوا را کنترل کنید، در خانه را باز کنید و کنترل سایر وسایل هوشمند منزلتان را در دست بگیرید.

تخته چوب هوشمند مویی تاکنون توانسته چند جایزه خلاقیت را به دست بیاورد و با قیمت ۵۴۹ دلار به فروش می‌رسد. در این ویدیو می‌توانید با قابلیت‌ها و توانایی‌های این گجت جذاب و کاربردی آشنا شوید:

ویدیوی معرفی تخته چوب هوشمند MUI

دانلود ویدیو

مطالب نمایشگاه IFA 2019 را از این صفحه در آیسام دنبال کنید

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +