مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام گجتنگاه اولیه به ایربادهای مایکروسافت سرفیس (آیسام)
شناسه خبر :182300
جمعه, 4 اکتبر 2019
155
 

ایربادهای مایکروسافت سرفیس (Micorsoft Surface Earbuds) با قیمت ۲۴۹ دلار و قابلیت‌های جذاب معرفی شد. در ادامه، ویدیوی بررسی اولیه ایربادز بی سیم مایکروسافت را مشاهده می‌کنید. مایکروسافت در کنفرانس دهم مهرماه خود در کنار معرفی محصولاتی چون سرفیس پرو ۷، سرفیس پرو ایکس و سرفیس لپ تاپ ۳، از ایربادهای ۲۴۹ دلاری سرفیس ایربادز […]


ایربادهای مایکروسافت سرفیس (Micorsoft Surface Earbuds) با قیمت ۲۴۹ دلار و قابلیت‌های جذاب معرفی شد. در ادامه، ویدیوی بررسی اولیه ایربادز بی سیم مایکروسافت را مشاهده می‌کنید.

مایکروسافت در کنفرانس دهم مهرماه خود در کنار معرفی محصولاتی چون سرفیس پرو ۷، سرفیس پرو ایکس و سرفیس لپ تاپ ۳، از ایربادهای ۲۴۹ دلاری سرفیس ایربادز (Surface Earbuds) رونمایی کرد. این ایربادها دومین محصول در سبد محصولات هدفون مایکروسافت، پس از سرفیس هدفونز سال گذشته به شمار می‌رود. ایربادهای مایکروسافت سرفیس بسیار شبیه به سایر ایربادهای بی سیم موجود در بازار است، اما مایکروسافت برخی از ویژگی‌های خاص را در این مدل ارائه کرده که نمی‌توانید در دیگر ایربادها پیدا کنید. این ایربادها از اواخر سال جاری میلادی در دسترس خواهند بود.

استاندارد IPX4 برای مقاومت در برابر پاشش آب، توانایی پخش ۸ ساعت موسیقی با هر بار شارژ، پشتیبانی از ژست‌های حرکتی و دستورهای صوتی از جمله قابلیت‌های ایربادهای مایکروسافت سرفیس محسوب می‌شوند. در ادامه می‌توانید ویدیوی بررسی اولیه سرفیس ایربادز را در آیسام مشاهده کنید.

ویدیوی بررسی اولیه ایربادهای مایکروسافت سرفیس

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +