مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اقتصادیهدایت: ۲۵ میلیون تومان یارانه مسکن مهر از دلالان دریافت می‌شود- اخبار اقتصادی – مجله آیسام
شناسه خبر :268328
سه‌شنبه, 19 می 2020
100
 

مهدی هدایت در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: سیاست و هدف شرکت عمران پردیس از اخذ ۲۵ درصد یارانه‌های دولتی مسکن مهر (۲۵ میلیون تومان) کسب درآمد نیست، چراکه تمام منابع مالی مورد نیاز از طریق دولت تامین شده است. وی افزود: از ۲ سال قبل تسهیلات بانکی و آورده مردم تمام […]


مهدی هدایت در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: سیاست و هدف شرکت عمران پردیس از اخذ ۲۵ درصد یارانه‌های دولتی مسکن مهر (۲۵ میلیون تومان) کسب درآمد نیست، چراکه تمام منابع مالی مورد نیاز از طریق دولت تامین شده است.

وی افزود: از ۲ سال قبل تسهیلات بانکی و آورده مردم تمام شده و عملا تمام منابع مورد نیاز برای مسکن مهر را دولت تامین کرده است.

وی تصریح کرد: هدف ما فقط از دریافت این ۲۵ میلیون تومان خارج کردن پروژه‌های مسکن مهر از فرآیند دلالی است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس یادآور شد: بعضا دیده شده که واحد مسکن مهری در پردیس ۱۰ بار خرید و فروش شده،‌ بدون این‌که منجر به سکونت شود.

هدایت گفت: از این تصمیم شرکت عمران پردیس برای دریافت ۲۵ میلیون تومان از یارانه‌های دولتی فقط دلالان و محتکران مسکن مهر دلخور هستند. فردی را در پردیس داریم که چند صد واحد مسکن مهر را در اختیار دارد، نمی‌توانیم یارانه‌های دولتی را در اختیار این افراد قرار دهیم.

انتهای پیام/

 

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +