مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام هوای تهران، ناسالم برای گروه‌های حساس
شناسه خبر :96331
شنبه, 28 جولای 2018
116
 

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به ناسالم بودن هوای پایتخت برای گروه‌های حساس از افزایش دمای هوا در پایتخت خبر داد. حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه کیفیت هوای هم اکنون پایتخت با شاخص ۱۳۰ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است، […]


مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به ناسالم بودن هوای پایتخت برای گروه‌های حساس از افزایش دمای هوا در پایتخت خبر داد.

حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه کیفیت هوای هم اکنون پایتخت با شاخص ۱۳۰ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است، اظهار کرد: کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۱۱ صبح امروز با شاخص میانگین ۷۴ در شرایط سالم قرار داشت.

وی ادامه داد: طی فردا (۷ مرداد) در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی -جنوب شرقی انتظار می‌رود و برخی ساعات این روز همراه با وزش باد موثر جریان یافته از سمت نواحی جنوبی  -جنوب‌شرقی) خواهد بود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان با بیان اینکه بر این اساس انتظار می‌رود وزش باد در برخی ساعات فردا افزایش نسبی غلظت ذرات معلق را به دنبال داشته باشد، گفت: دمای هوای تهران تا روز آینده به طور جزیی افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +