مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام سلامتهوای تهران امروز و فردا بارانی است
شناسه خبر :196793
شنبه, 7 دسامبر 2019
128
 

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز:کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تهران امروز ابری و بعد از ظهر بارش باران و وزش باد را دارد و فردا یک شنبه هم در تهران شاهد بارش باران خواهیم بود. به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی […]


به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز:کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تهران امروز ابری و بعد از ظهر بارش باران و وزش باد را دارد و فردا یک شنبه هم در تهران شاهد بارش باران خواهیم بود.

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی ، درباره وضعیت جوی کشور طی امروز گفت: امروز در نیمه غربی کشور شاهد بارندگی هستیم و شدت آن برای خوزستان، بوشهر، هرمزگان، گهکیلویه و بویر احمد، ایلام، جزایر خلیج فارس، چهارمحال و بختیاری، لرستان، جنوب اصفهان، همدان، کرمانشاه و آذربایجان غربی است که آب گرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌ها را نیز در این مناطق داریم حتی برای ارتفاعات بارش برف را نیز شاهد خواهیم بود که سبب لغزندگی جاده‌های کوهستانی و ممنوعیت در تردد جاده‌ای می‌شود.

گودرزی در ادامه بیان کرد: فردا در بیشتر مناطق کشور سامانه بارشی تقویت می‌شود و در بیشتر مناطق شاهد بارندگی خواهیم بود.
بیشتر بخوانید:آسمان تهران امروز ابری خواهد بود/بارش‌ها روز شنبه در غرب و جنوب غرب کشور شدت خواهد یافتاین کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: از فردا یکشنبه بعد از ظهر از شدت بارش‌ها کم می‌شود و این سامانه اواخر وقت فردا یک شنبه از شمال شرق کشور خارج می‌شود.
گودرزی در ادامه گفت: با خروج این سامانه بارشی موج بعدی بارش ها بلافاصله از سمت جنوب و غرب وارد کشور می‌شود و باز هم در بخش‌هایی از جنوب غرب، جنوب، جنوب شرق و شرق کشور شاهد بارندگی هستیم.
وی در ادامه درباره وضعیت جوی تهران طی امروز گفت: تهران امروز ابری و بعد از ظهر بارش باران و وزش باد را دارد و فردا یک شنبه هم در تهران شاهد بارندگی خواهیم بود.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +