مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام واکسیناسیون کزاز تمام مجروحان زلزله غرب کشور/ تأمین داروهای موردنیاز بیماری های واگیر
شناسه خبر :67194
شنبه, 25 نوامبر 2017
125
 

رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر از واکسیناسیون کزاز تمام مجروحان زلزله غرب کشور و تأمین داروهای موردنیاز بیماری های واگیر خبر داد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر محمد مهدی گویا گفت: نظام مراقبت سندرمیک برای گزارش دهی بیماریهای اسهالی و تنفسی و گزارش […]


رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر از واکسیناسیون کزاز تمام مجروحان زلزله غرب کشور و تأمین داروهای موردنیاز بیماری های واگیر خبر داد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر محمد مهدی گویا گفت: نظام مراقبت سندرمیک برای گزارش دهی بیماریهای اسهالی و تنفسی و گزارش دهی فوری از مناطق زلزله زده غرب برقرار شده است.

وی افزود: واکسیناسیون کزاز برای کلیه مجروحین، ترمیم سریع واکسن‌های آسیب دیده و جایگزینی آنها ، تهیه دستورالعمل‌های مربوط به پیشگیری از سرمازدگی، تهیه دستورالعمل‌های پیشگیری از آتش‌سوزی داخل چادرها، تامین داروهای مورد نیاز برای درمان بیماریهای واگیر، اعزام تیم‌های ارزیابی سریع بیماری‌ها که از ابتدای زلزله  تاکنون در محل مستقر هستند، سایر اقدامات مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر در این زمینه بوده است.

وی در پایان از اعزام متناوب مدیران این حوزه به مناطق زلزله‌زده غرب برای بررسی میدانی حادثه طی ماموریت‌های مختلف خبر داد.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +