مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تریلرویدئوی گیم‌پلی جدید Control، قدرت رهگیری پرتو را به نمایش می‌گذارد
شناسه خبر :137250
یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸
121
 

  به واسطه‌ی بدست آوردن حق انتشار بازی Alan Wake و همچنین احتمال اضافه شدن به استودیو‌های جهانی سونی، اخیراً شرکت رمدی اینترتیمنت (Remedy Entertainment) بیش از پیش در مرکز توجه قرار گرفته است. البته باید یادآور شویم که Control یعنی بازی بعدی این توسعه دهنده که قرار است تا ماه دیگر عرضه شود، به […]


 

به واسطه‌ی بدست آوردن حق انتشار بازی Alan Wake و همچنین احتمال اضافه شدن به استودیو‌های جهانی سونی، اخیراً شرکت رمدی اینترتیمنت (Remedy Entertainment) بیش از پیش در مرکز توجه قرار گرفته است. البته باید یادآور شویم که Control یعنی بازی بعدی این توسعه دهنده که قرار است تا ماه دیگر عرضه شود، به بهترین نحو از تکنیک رهگیری پرتو نیز استفاده می‌کند.

اعضای خوش شانس وب‌سایت DualShockers به تازگی موفق شده‌اند تا نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Control را تجربه کنند. این ویدئوی ۲۶ دقیقه‌ای که در انتهای خبر مشاهده خواهید کرد، نشان می‌دهد که رهگیری پرتو چگونه می‌تواند جلوه‌های بصری چشم نواز این بازی را بیش از پیش به رخ بکشد. البته علاوه بر ظاهر پرزرق و برق، باز هم شاهد قدرت‌های شخصیت اصلی و محیط عجیب و غریب Oldest House نیز هستیم که فوق العاده به نظر می‌رسند.

بازی Control در تاریخ سه‌شنبه ۵ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه تماشا کنید:


مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +