مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام نقاشیویدیویی حیرت‌انگیز از خلق یک خودنگاره به کمک مهارت نقاشی و به صورت برعکس!
شناسه خبر :4445
شنبه, 1 ژوئن 2019
196
 

خودنگاره اثری است که یک هنرمند از صورت خود نقاشی می‌کند؛ در ادامه خواهیم دید که شخصی به نام اوان مکلور (Ewan McClure) خودنگاره‌اش را به طرزی عجیب خلق می‌کند. در ویدیویی که به تازگی از این هنرمند خلاق و ماهر منتشر شده است، مکلور با ایستادن روبه روی آینده و قرار دادن بوم نقاشی […]


خودنگاره اثری است که یک هنرمند از صورت خود نقاشی می‌کند؛ در ادامه خواهیم دید که شخصی به نام اوان مکلور (Ewan McClure) خودنگاره‌اش را به طرزی عجیب خلق می‌کند.

در ویدیویی که به تازگی از این هنرمند خلاق و ماهر منتشر شده است، مکلور با ایستادن روبه روی آینده و قرار دادن بوم نقاشی در جلوی خود، یک اثر خودنگاره یا همان پرتره از خود (self portrait) را در مدت زمانی نسبتا کوتاه، نقاشی می‌کند.

مکلور اعلام کرده است که برای عملی کردن این ایده، مدت زمان تقریبی ۳ ساعت را مشغول آزمون و خطا بوده و عادت به قرینه کردن هر حرکت قلمو بر روی بوم به منظور تطابق با تصویری که در آینده از خود می‌دیده را سخت‌ترین بخش از کشیدن این خودنگاره معرفی کرده است؛‌ پس از انتشار این ویدیو، علاقه‌مندان زیادی نام او را به خاطر سپرده‌اند و منتظر نقاشی‌های بعدی‌اش هستند.

این شما و این هم اصلی‌ترین قسمت‌های تلاش ۳ ساعته اوان مکلور در خلق یک نقاشی از خود با استفاده از آینده و به صورت قرینه:

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +