صفحه اصلی تکنولوژی گجت پادری هوشمند متئو (Mateo) وزن، حالت بدن و سایز پای شما را تشخیص می‌دهد

پادری هوشمند متئو (Mateo) وزن، حالت بدن و سایز پای شما را تشخیص می‌دهد

0

پادری هوشمند متئو (Mateo) که مخصوص جلوی حمام طراحی شده، می‌تواند وزن، حالت بدن و حتی سایز پای شما را تشخیص دهد. این محصول هوشمند طبق ادعای شرکت سازنده، توانایی شناسایی بیماری‌های مختلف را نیز دارد.

پادری هوشمند متئو همانند یک ترازوی حمام عمل می‌کند اما ویژگی‌های جذابی دارد که باعث می‌شود انتخاب بهتری نسبت به آن نوع ترازوهای متداول باشد.

این پادری هوشمند به شکلی ساخته شده که توجه کسی را جلب نمی‌کند و همانند یک پادری معمولی است اما درون آن یک تکنولوژی مخصوص به کار رفته که جزئیات جالبی به شما ارائه می‌دهد.

با اینکه اندازه گیری وزن مهم‌ترین ویژگی این پادری است اما فناوری به کار رفته در آن باعث می‌شود تا بتواند پای شما را شناسایی کرده و حتی یک نقشه حرارتی از نقاط پای شما که بر روی آن قرار گرفته را ارائه دهد. طبق ادعای شرکت سازنده، این پادری به حدی قدرتمند است که می‌تواند وضعیت‌های پزشکی مختلف همانند پای دیابتی را به شما نشان دهد.

شرکت سازنده همچنین تلاش کرده که با ساخت این محصول، استرس شما را کاهش دهد. هنگامی که بر روی آن می‌ایستید، تمامی داده‌ها ثبت می‌شوند و شما به سرعت می‌توانید از وضعیت خود در اپلیکیشن اختصاصی آن مطلع شوید. شما همچنین می‌توانید این اپلیکیشن را برنامه‌ریزی کنید تا در صورت که تغییری مشاهده کرد، آن را به شما اطلاع دهد، برای مثال کاهش وزن، چاقی یا تغییر در طرز ایستادن شما.

پادری هوشمند متئو یک راه مناسب برای اندازه گیری وزن شما است و هر بار که بر روی آن قدم می‌گذارید، این کار را انجام می‌دهد. در نتیجه لزومی ندارد که همیشه با آگاهی این کار را انجام دهید و تنها کافی است هرازگاهی به اپلیکیشن سر زده و وضعیت خود را در چند روز اخیر بررسی کنید.

ناگفته نماند که محصول نمایش داده شده در نمایشگاه CES 2020 تنها یک نمونه اولیه بوده است و شرکت سازنده قصد دارد برای عرضه رسمی آن، کمک‌های مالی جمع آوری کند. آن‌ها همچنین قصد عرضه یک نسخه پیشرفته‌تر ۱۷۹ دلاری را دارند که می‌تواند درصد چربی بدن را تشخیص دهد.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

  • دوربین Canon 1DX Mark III ؛ یک دوربین عکاسی تمام عیار برای فیلم‌برداری!
  • رونمایی از دل کانسپت Duet و Ori؛ تبلت های مفهومی Dell در لاس‌وگاس
  • نگاهی به کانسپت تاکسی هوایی اوبر و هیوندای در CES 2020 (آیسام)
  • ایرباد بی سیم Shure Aonic 215 ؛ نخستین ایرباد بی سیم شرکت شور
  • دستگاه ویپ هوشمند Era Pro سیگارهای الکترونیکی را به سطح دیگری می‌برد
  • چای ساز Cuzen در عرض چند ثانیه چای سبز شما را حاضر می‌کند
  • نگاهی به نمایشگر ۳۶۰ هرتزی ایسوس و انویدیا در CES 2020 (آیسام)
  • با محصولات جدید MSI در نمایشگاه CES 2020 آشنا شوید (آیسام)
  • نگاه ویدیویی به دوربین کانن ۱DX Mark III ؛ با هیولای عکاسی آشنا شوید
  • نگاهی به خودرو کانسپت سونی ویژن اس در نمایشگاه CES 2020 (آیسام)

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *