صفحه اصلی فرهنگ و هنر فیلم و سریال پربیننده ترین سریال های تلویزیونی جهان از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۹ (آیسام)

پربیننده ترین سریال های تلویزیونی جهان از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۹ (آیسام)

0

 

در حالی که سریال های تلویزیونی طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند، اکنون می‌خواهیم پربیننده ترین سریال های جهان از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۹ میلادی را معرفی کنیم.

سریال های تلویزیونی همواره محبوبیت زیادی داشته‌اند و بسیاری از افراد به تماشای این مجموعه‌ها اعتیاد پیدا کرده‌اند. در سال‌های اخیر سریال‌های موفق و پربیننده‌ای از شبکه‌های مختلف دنیا پخش شد و انتخاب بهترین‌ها کار بسیار سختی است. اما اکنون در آیسام می‌خواهیم پربیننده ترین و محبوب ترین سریال های تلویزیونی جهان از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۹ میلادی را بررسی کنیم.

در اواخر دهه ۸۰ میلادی، شبکه NBC چندین سریال محبوب را پخش کرد و در این زمینه موفق‌ترین شبکه تلویزیونی بود. از جمله این مجموعه‌ها می‌توان به The Cosby Show، A Different World و Cheers اشاره کرد. شبکه abc نیز با سریال‌های Roseanne، Full House و Coach علاقه‌مندان به سریال های تلویزیونی را پای شبکه خود نشاند. سریال‌های لاست، CSI، دکستر، برکینگ بد، بازی تاج و تخت، واکینگ دد، بیگ بنگ تئوری و Modern Family نیز جزو سریال‌های محبوبی بودند که در سال‌های اخیر پخش شدند و مورد توجه قرار گرفتند.

در ادامه ویدیویی را در آیسام برای شما آماده کرده‌ایم و قصد داریم معروف ترین سریال های جهان در ۳۳ سال اخیر را به شما معرفی کنیم.

محبوب ترین سریال های تلویزیونی جهان

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *