مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالپرفروش ترین فیلم های علمی تخیلی جهان از سال ۱۹۶۸ تا ۲۰۱۹ (آیسام)
شناسه خبر :221399
یکشنبه, 9 فوریه 2020
98
 

فیلم های تخیلی، محبوبیت بسیار زیادی بین علاقه‌مندان به سینما دارند. در این مطلب قصد داریم با یک ویدیو، پرفروش ترین فیلم های علمی تخیلی جهان طی پنج دهه اخیر را بررسی کنیم. فیلم های علمی تخیلی همواره جزو پرطرفدارترین و پرفروش ترین فیلم های سینمایی در جهان هستند. ما اکنون در دوره طلایی ژانر […]


فیلم های تخیلی، محبوبیت بسیار زیادی بین علاقه‌مندان به سینما دارند. در این مطلب قصد داریم با یک ویدیو، پرفروش ترین فیلم های علمی تخیلی جهان طی پنج دهه اخیر را بررسی کنیم.

فیلم های علمی تخیلی همواره جزو پرطرفدارترین و پرفروش ترین فیلم های سینمایی در جهان هستند. ما اکنون در دوره طلایی ژانر علمی تخیلی قرار داریم و در سال‌های اخیر فیلم‌های بسیار موفقی در این سبک ساخته شدند که بیشتر آنها به فروش خوبی دست پیدا کردند. برخی از فیلم های تخیلی، ایده‌های نابی دارند که ممکن است در آینده نه چندان دور به واقعیت تبدیل شوند. به طور کلی، این دسته از فیلم‌ها، وقایعی را نشان می‌دهند که حداقل در حال حاضر به واقعیت تبدیل نشده‌اند. به عنوان مثال می‌توان به ایده زندگی در فضا اشاره کرد که شاید در آینده به حقیقت بپیوندد. همچنین فیلم‌های بسیاری درباره موجودات فرازمینی ساخته شده که تاکنون وجود این موجودات ثابت نشده است.

اما اکنون می‌خواهیم پرفروش ترین فیلم های علمی تخیلی جهان از سال ۱۹۶۸ تا ۲۰۱۹ را بررسی کنیم. زمانی فیلم‌هایی ۲۰۰۱: یک اودیسه فضایی و سفر به مرکز زمین محبوب‌ترین فیلم‌های این ژانر بودند و در اواخر دهه ۷۰ میلادی، سری فیلم‌های جنگ ستارگان ظهور کرد و دنیای جدیدی از فیلم های علمی تخیلی و فضایی را به ما نشان داد. فیلم E.T و بیگانه (Alien) نیز جزو پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در زمان خود بودند. طبق آخرین آمار در سال ۲۰۱۹ هم آواتار جیمز کامرون و انتقام جویان: Endgame آقایی می‌کنند و نه تنها پرفروش ترین فیلم های تخیلی، بلکه پرفروش ترین فیلم‌های تاریخ سینما هستند.

در ادامه می‌توانید ویدیوی بیشترین فروش فیلم های علمی تخیلی طی ۵ دهه اخیر را در آیسام مشاهده کنید.

ویدیوی پرفروش ترین فیلم های علمی تخیلی

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +