صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای کاربران PC برای انتقال پیشرفت‎‌های پیشین به بازی Hitman 3 باید نسخه دوم را مجددا خریداری کنند

کاربران PC برای انتقال پیشرفت‎‌های پیشین به بازی Hitman 3 باید نسخه دوم را مجددا خریداری کنند

0

استودیو «IO Interactive»، اطلاعیه مبنی بر روند انتقال پیشرتف‌های نسخه اول و دوم بازی  هیتمن به بازی Hitman 3 ارائه کرد. ظاهرا کاربران PC باید انتقال فایل‌های سیو نسخه دوم به نسخه سوم، باید بار دیگر بازی روی فروشگاه اپیک استور خریداری کنند. همراه آیسام باشید.

همانطور که توسعه دهنداگن بازی هتیمن ۳ پیشتر وعده داده بودند، امکان انتقال سیوها و پیشرفت‌های دو نسخه قبلی به نسخه سوم مجموعه فراهم است. و مخاطبان می‌توانند هر سه نسخه را در قابل یک فایل با حجم نسبتا معقول در اختیار داشته باشند. در همین راستا امروز توسعه دهندگان پست تازه‌ای را منتشر کردن تا مخاطبان را از روند این کار مطلع سازند. ظاهرا کاربران کنسولی چندان کار پیچیده‌ای در پیش ندارند. کاربرانی PC از طرف دیگر اما، باید بار دیگر نسخه دوم بازی هیتمن را روی فروشگاه اپیک استور مجددا باید تهیه کنند.

مخاطبان PC برای نسخه اول چندان کار سختی در پیش ندارند. تمامی افرادی که بازی هتیمن ۳ را از فروشگاه اپیک استور پیش خردی یا تهیه کنند. به رایگان به نسخه GOTY هیتمن ۲۰۱۶ دسترسی پیدا خواهند کرد. آن دسته از افرادی که در مدت رایگان بودن بازی آن را در اکانت خود ذخیره کرده‌اند، می‌توانند به محض تهیه Hitman 3، بازی هیتمن ۲۰۱۶ را به نسخه GOTY ارتقا دهند. در مورد هیتمن ۲ اما، موضوع کمی متفاوت است. نسخه اصلی این بازی در فروگشاه اپیک استور در دسترس نیست.

دو نسخه Standard Access Passو Gold Access Pass بازی هتیمن ۲ در این فروشگاه موجود است و چنانچه قصد دارید فایل‌های دخیره خود از این عنوان را به بازی Hitman 3 منتقل کنیدو پیشتر نسخه دوم را از فروشگاه استیم تهیه کرده‌اید، می‌بایست بار دیگر یکی از این دونسخه ویژه را از فروشگاه ایپک استور بخرید. این دو نسخه در بازه ده هقته اول عرضه هیتمن ۳ تا هشتاد درصد تخفیف خواهند خورد تا حدودی از ضرر مخاطبان جلوگیری کنند.

نسخه نینتندو سوئیچ بازی Hitman 3 بیستم ژانویه عرضه می‌شود

استودیو «IO Interactive» قصد دارد با عرصه نسخه سوم سه‌گانه هیتمن، لااقل برای مدتی دفتر مامور ۴۷ و ماجراهایشان را ببند و به سراغ پروژه‌های دیگر خود برود. در این بین سازندگان قصد دارند نقش داستانی در این نسخه پررنگ‌تر از نسخه‌های قبلی باشد. کم‌تر از یک هفته دیگر بازی هیتمن ۳ برای پلتفرم‌ها مقصد عرضه خواهد شد و یک نسخه ویژه برای نینتندو سوئیچ نیز از طریق cloud streaming در دسترس قرار خواهد گرفت.

نسخه Cloud Version بازی Hitman 3 سال گذشته و به صورت هم‌زمان با نسخه Cloud Version کنترل معرفی شد. تا به امروز تاریخ عرضه دقیق این نسخه مشخص نبود. توسعه دهندگان امروز در اکنت رسمی توئیتر استودیو تاریخ انتشار این نسخه برای سوئیچ را مشخص کردند. این نسخه ۲۰ام ژانویه (یکم بهمن‌ماه) برای نینتندو سوئیچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این نسخه ویژه مانند اجرای بازی روی پلتفرم گوگل استدیا است و آن دسته از کاربران سوئیج که قصد تجربه این نسخه از بازی را دارند، می‌بایست از اینترنت پرسرعتی برخورد باشند.

بازی هیتمن سه ۲۰ام ژانویه برای تمامی پلتفرم‌های مقصد در دسترس قرار خواهد گرفت.

لیست عناوین مطلب

رومانی و آرژانتین مناطق جدید بازی هیتمن ۳ هستند

با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی Hitman 3، تمام مکان هایی که در بازی در دسترس هستند معرفی شدند و آرژانتین و رومانی به لوکیشن های قبلی اضافه شدند. با آیسام همراه باشید.

حدود یک هفته دیگر هیتمن ۳ منتشر می‌شود و IO Interactive از دو مکان دیگر بازی رونمایی کرد و بدین ترتیب تمام مقاصدی که مامور ۴۷ در آن‌ها به ماجراجویی می‌پردازد مشخص شدند. از قبل از سه منطقه دبی واقع در کشور امارات، دارتمور واقع در انگلستان و شهر چونگ‌چین واقع در چین پرده‌برداری شده بود. شهر برلین واقع در آلمان هم چهارمین لوکیشن بازی بود که از آن در کاور گیم‌اینفورمر رونمایی شد.

دو مکانی که به تازگی از وجود آنها در بازی با خبر شدیم عبارت‌اند از : مندوزا واقع در کشور آرژانتین و کوهستان کارپات واقع در کشور رومانی.

مکان اول بسیار تماشایی است و مناظر زیبایی دارد و پوشیده شده از باغ و تپه‌ها است و مامور ۴۷ در این منطقه ماموریتش را جلو می‌برد. محل دوم شاید به آن اندازه جزییات نداشته باشد اما می‌تواند به محل تولد و به‌وجود آمدن این قاتل بپردازد. به هر حال باید منتظر باشیم و این مناطق را در بازی ببینیم.

هیتمن ۳ در ۱ بهمن برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، گوگل استیدیا و نینتندو سوییچ (از طریق فضای ابری) منتشر خواهد شد.

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Hitman 3 پشتیبانی از هدست ‌PS VR را نمایش می‌دهد

کم‌تر از دو هفته دیگر تا زمان انتشار جدیدترین نسخه مجموعه هیتمن باقی مانده‌است. این بازی قصد دارد علاوه بر پلتفرم‌های مصد از هدست واقعیت مجازی PS VR نیز پشتیبانی کند. توسعه دهندگان روی این بخش مانور زیادی داده‌اند و مدعی هستند تجربه بازی در این حالت بیشتر حالت تعامل با غوطه‌وری در جهان بازی را خواهد داشت.

امروز استودیو «IO Interactive» تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده که تجربه بازی روی حالت اول شخص و از طریق هدست واقعیت مجازی را نمایش می‌دهد. ظاهرا سازندگان زمان زیادی را صرف توسعه این بخش کرده‌اند و تجربه برنامه‌ریزی و انجام قتل‌های مخفیانه در جهان سندباکس هیتمن در این حالت لذت دیگری دارد.

شما در ادامه می‌توان تریلر نسخه واقعیت مجازی بازی Hitman 3 را تماشا کنید:

تماشا کنید: افتتاحیه‌ی سینمایی بازی Hitman 3 مامور ۴۷ را در دبی نشان می‌دهد

بازی Hitman 3 اندکی بیشتر از یک ماه دیگر منتشر خواهد شد و هنگامی که عرضه شود، سه‌گانه World of Assassination ساخته‌ی استودیو IO Interactive به پایان خواهد رسید. پیش از انتشار، سازنده در نمایش‌هایی را برای مردم تدارک دیده و آن‌ها را به صورت منظم منتشر کرده است. امروز نیز افتتاحیه‌ی سینمایی بازی بازی هیتمن ۳ به اشتراک گذاشته شد.
در این افتتاحیه، مامور ۴۷ را می‌بینید که به سمت دبی می‌رود و آماده‌ی نبرد می‌شود. این تریلر با پریدن از هواپیما و رفتن به شهر به پایان می‌رسد، شهری که یکی از سه مکانی است که تاکنون برای بازی مشخص شده است. شما ئر زیر می‌توانید تریلر بازی را تماشا کنید.

بازی هیتمن ۳ (Hitman 3) در ۲۱ ژانویه(۲ بهمن) برای PS5 ، Xbox Series X / S ، PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia منتشر می‌شود. در Xbox Series X / S و PS5، این بازی با رزولوشن ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه اجرا می‌شود، در حالی که در PS5 ، این بازی همچنین از پشتیبانی از بازخورد لمسی DualSense و محرک‌های سازگار نیز پشتیبانی می کند.

روز گذشته استودیو «IO Interactive» از تریلر جدید گیم‌پلی بازی Hitman 3 رونمایی کرد. در این تریلر شاهد رونمایی از سلاح‌ها و روش‌های مبتکرانه‌ حذف اهداف هستیم. سازندگان به طور ضمنی حضور بخش «هدف‌های فراری» را نیز تایید کردند. با آیسام همراه باشید.

استودیو «IO Interactive» روز گذشته تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Hitman 3 منتشر کرد. در این تریلر شاهد حضور و معرفی مختصری از مکانیزم‌های بازی هستیم. مامور ۴۷ بار دیگر لباس افراد مختلف را به تن می‌کند، به طور مخفیانه وارد مکان‌های خاص می‌شود و با هوشمندی قتل‌ها را تصادفی جلوه می‌کند.

محافظت از افراد مورد هدف مامور ۴۷ سخت‌تر از همیشه شده اما، این مامور دوست داشتنی نیز مجهزتر از همیشه است. وی با دستیابی به یک دوربین جاسوسی می‌توانداز قفل‌ها و درهای بسته عبور کند. مانند نسخه‌های پیشین دست مخاطب در پشروی از بین دو نوع مخفی کاری یا اکشن یا ترکیبی از این دو باز است. سلاح‌های جدید، لوازم واسه ایجاد حواس پرتی برای نگهبانان و سم‌های مختلف در این نسخه نیز حضور دارند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید:

سازندگان علاوه بر انتشار این تریلر، توضیحاتی درباره نسخه PS5 بازی در وبسایت PlayStation Blog منتشر کردند. بازی روی این پلتفرم با نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن ۴K اجرا می‌شود. دارندگان نسخه PS4 به رایگان می‌توانند نسخه PS5 بازی را نیز دریافت کنند. این موضوع شامل نسخه فیزیکی و دیجیتالی می‌‎شود. بازی هیتمن ۳ از ویژگی‌های کنترلر دوال سنس نیز پشتیبانی می‌کند.

به عنوان مثال اسلحه‌های اتوماتیک به هنگام شلیک، لگ می‌زنند و صداگذاری هر اسلحه نیز ویژه و منحصر به فرد خواهد بود. مدیر ارتباطات استودیو IO Interactive در این باره توضیح می‌دهد:

ما شلیک کردن با هر اسلحه‌ها را کمک این ویژگی‌ها خاص طراحی کرده‌ایم. صداگذاری هر سلاح میز با سلاح دیگر متفاوت است.

جزئیات تازه‌ای از بررسی بازی هیتمن ۳ (Hitman 3) و مکان جدید آن منتشر شد

بازی Hitman 3 یکی از مهمترین عناوین مخفی‌کاری که سال آینده توسط استودیوی IO Interactive منتشر می‌شود. استودیوی IOI در بروزرسانی اخیر خود اعلام کرد که شهر چونگین مملو از مغازه‌ها و دکه‌های مواد غذایی است که همه در کوچه ها و معابر باریک قرار گرفته‌اند و مسیرهای مخفی زیادی را دل خود جای داده‌اند.

 بازیکنان برای انجام ماموریت‌ها در بازی هیتمن ۳ می‌توانند از سلاح کمری معمول در بازی، مسلسل‌ها، اسلحه های تک‌تیر و سلاح‌های سرد استفاده کنند، روش‌های مخفی‌کاری برای ترور هدف‌ها با لباس مبدل، از طریق چاقو و خفه کردن یا از بوسیله‌ی نوشیدنی‌های سمی و غیره … نیز همچنان قابل استفاده هستند.

با این وجود، روش های مختلف و هولناکی دیگری برای از بین بردن اجساد مانند انداختن آن‌ها در چوپ‌خرد کن یا له کردن آن‌ها با استفاده از تجهیزات سنگین در بازی هیتمن ۳ وجود خواهد داشت. با این میزان از خشونت جای هیچ تعجب نیست که این بازی بار دیگر برای رده سنی بزرگسال رده‌بندی شود. همچنین  در رتبه بندی ESRB این عنوان گزینه‌های خرید درون-بازی ذکر شده که احتمالاً به بسته‌های الحاقی و سایر محتوهای دیجیتالی آن اشاره دارد.

تاکنون از مکان و محیط‌های بازی Hitman 3 مثل شهر‌های‌ دوبی و دارتمور در انگلیس رونمایی شده است. سومین مکان در شهر چونگین چین قرار دارد، جایی که بازیکنان در خیابان‌های خیس بارانی آن که با چراغ‌های نئونی روشن شده هدف بعدی خود را دنبال می‌کنند.

استودیوی IO Interactive همچنین بخش‌های مختلفی از موتور بازی‌سازی‌ خود Glacier Engine را شامل بازتابش بهتر نور، انیمیشن و هوش مصنوعی ارتقاء داده است. این بهینه‌سازی خاص جلوه‌های بصری کامل آب همراه با جزئیاتی مانند برخورد قطره‌های باران با لباس Agent 47 را به زیبایی به نمایش می‌گذارد.

همچنین این موتور بروزرسانی شده  این امکان را برای IOI فراهم کرده است که محیط‌های بازی را بیش از هر زمان دیگر با شخصیت‌های غیر قابل بازی (NPC) پر کند، برای مثال شهر دبی دارای ۳۰۰ شخصیت غیر قابل بازی فوق العاده است. تمام پیشرفت‌هایی که استودیوی IO Interactive روی این موتور اعمال کرده است شامل همگی مکان‌ها در دو بازی قبلی نیز می‌شود.

علاوه بر این استودیوی IOI تأیید کرد که بازی هیتمن ۳ از ویژگی HDR  و وضوح تصویر ۴K با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس پشتیبانی خواهد کرد.

بازی Hitman 3 در تاریخ ۱ بهمن ( ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ ) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵  ، ایکس باکس سری ایکس / اس، پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ از طریق سرویس ابری گوگل استدیا  منتشر شد.

لوکیشن جدید بازی Hitman 3 بزودی رونمایی خواهد شد

استودیو IO Interactive به تازگی اعلام کرده بزودی قصد دارد لوکیشن بعدی بازی Hitman 3 را با انتشار تریلر جدید رونمایی کند. بنابراین بازیکنان می‌توانند با این ویدئو جزئیات بیشتر کسب کنند. با آیسام همراه باشید.

بازی هیتمن ۳ برای ps4 در تابستان امسال طی رویداد ژوئن پلی استیشن سونی رونمایی شد. عنوانی که محتوا انحصاری زمانی برای کنسول پلی استیشن ۵ خواهد داشت و تجربه گیم پلی بهتری رقم خواهد خورد.

تاکنون آشکار شده بازی در دبی، Dartmoor انگلستان و برخی نقاط دیگر جریان دارد. مامور ۴۷ بازگشته تا باری دیگر فعالیت اکشن مخفی کاری از خود نشان داده و معماهای بسیاری را حل کند. در یکی از مراحل باید معمای قتلی در Thornbridge Manor را کشف کند.

گفته شده در بازی هیتمن ۳ قرار است شاهد مکان‌هایی از هیتمن ۱ و ۲ خواهیم بود. همچنین در گزارشی مشخص شد یکی از مکان‌های Hitman 3 برگرفته سه گانه Hitman است. بازی مورد انتظار استودیو IO Interactive قرار است بیستم ژانویه سال آینده برای پلی استیشن ۴، ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر شود.

دانلود بازی هیتمن 3 2020

بازی هیتمن ۳ برای ps4

هرچه با گذر زمان به زمان عرضه بازی Hitman 3 نزدیک نزدیک‌تر می‌شویم اطلاعات و جزئیات تازه‌ای از این عنوان مخفی کاری استودیو «IO Interactive» انتشار می‌یابد. چندی پیش مشخص شد نسخه رایانه‌های شخصی بازی در انحصار فروشگاه اپیک استور خواهد بود و کاربران استیم صرفا می‌توانند پیشرفت‌های خود روی نسخه اول و دوم را به نسخه سوم انتقال دهنده اما باید این بازی از طریق پلتفرم اپیک تهیه کنند. امروز و طی جدیدترین بروزرسانی صفحه فروش بازی در  Epic Games Store سیستم‌های حداقلی و مورد نیاز این بازی مشخص شد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

بررسی سیستم مورد نیاز hitman 3

هرچند که برای اجرای بازی هیتمن ۳ حتی روی کم‌ترین کیفیت ممکن احتیاج به پردازنده‌ای نسبتا قوی دارید. (۳.۳ GHz Intel Core i5-2500K یا AMD Phenom II X4 940)، کارت گرافیک مورد نیاز چندان آخرین رده و قوی و سنگین نیست. GTX 660 یا Radeon HD 7870 برای اجرا حداقلی بازی کفایت می‌کند. سیستم پیشنهادی شامل یک پردازنده GHz Intel Core i7 4790 و کارت گرافیک GTX 1070 یا Radeon RX Vega 56 8GB است. در ادامه می‌توانید مشخصات کامل هر دو سیستم را مشاهده نمایید.

سیستم مورد نیاز hitman 3 / سیستم مورد نیاز بازی هیتمن 3

تریلر جدید بازی هیتمن ۳ (Hitman 3) به معرفی انگلستان می‌پردازد

بازی Hitman 3 که جزو آخرین نسخه مجموعه Hitman استودیوی IO Interactive حساب می‌شود، قرار است همانند نسخه‌ها پیشین از لوکیشن‌های مختلف برای کشتن اهداف استفاده شود. با توجه به تریلری که امروز از این بازی منتشر شد، انگلستان به عنوان دومین محیط بازی Hitman 3 خواهد بود که اهداف مشخصی در آن پنهان شده و با صدها روش مختلف می‌توان آن‌ها را از میان برد. تریلر منتشر شده را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

در کنار کشتن اهداف مشخص، بازیکنان در این نسخه بازی هیتمن ۳ برای ps4 باید بر روی ردیابی اهداف نیز تمرکز کرده و اطلاعات لازم از محیط و شخصیت‌ها را بدست آورند. در واقع این خصوصیت ترکیبی از برنامه‌ریزی برای کشتن یک هدف و حل ماجرای یک قتل است که بازیکنان با آن درگیر خواهند بود. سرپرست نویسندگان یعنی آقای نیک پرایس (Nick Price) طی یک پست در بلاگ این بازی نوشت:

ماموریت‌های Hitman امور بسیار پیچیده‌ای هستند که بخش‌های متحرک زیادی دارند و ویژگی‌های زیادی دارند که شما می‌توانید با انواع زیادی از آن‌ها تعامل داشته باشید. مثلا در معمای قتل Dartmoor، ما ۱۱ فاکتور اصلی داریم. هر عضو خانواده یک مظنون احتمالی است و این یک چالش بزرگ است که مطمئن شوید همه چیز از هم جدا نمی‌شود، چون بازیکن می‌خواهد آن را بازی کند.
در رابطه با این قابلیت باید گفت که به طور شگفت‌انگیزی بسته به چیزهایی که مامور ۴۷ در حل کردن معمای قتل Dartmoor پیدا می‌کند، نتایج بدست آمده عوض خواهند شد. این فقط بخشی از ماموریت حل معمای قتل دارتمور است و بازیکنان باید به دنبال داستان‌های فریبنده دیگری در انگلستان باشند. در ادامه تریلر منتشر شده از بازی را بایکدیگر مشاهده خواهیم کرد.

حالت‌های موجود در بازی Hitman 3 چگونه خواهد بود؟

به تازگی استودیو IO Interactive جزئیاتی درباره حالت‌های عنوان آینده خود آشکار کرد. Hitman III علاوه بر مراحل داستانی، شامل بخشی خواهد شد که Contracts نام دارد و اهداف دقیقی را بازیکنان باری دیگر باید دنبال کنند که Elusive Targets نام دارد.

البته اطلاعات بیشتر این بخش را در آینده مشاهده خواهیم کرد. دیگر حالت موجود Escalations نام خواهد داشت و ساختاری مشابه قبل دارد. شایان ذکر است که المان‌های جدید با پیشرفت‌هایی چون دوربین بیشتر، محدودیت ظاهری و غیره مشاهده خواهد شد.

در بخش Contracts بازیکنان می‌توانند به خلق ماموریت پرداخته و با دیگران اشتراک بگذارند. یک حالت هیجان انگیز به نام Sniper Assassin تدارک دیده شده که در آن اهداف بزرگ و خاصی را با اسنایپر نابود خواهید کرد. گذشته از آن بخش چندنفره بازی Hitman 2 با نام حالت Ghost، سرورهای آن از ۳۱ آگوست غیرفعال خواهد شد و خبری از چنین حالت در نسخه سوم نیست.

برای کسب جزئیات بیشتر نیز باید منتظر ماند.

آیا Hitman 3 از واقعیت مجازی پیشتیبانی می‌کند؟

به تازگی سازندگان هیتمن جدید اعلام کردند بازی هیتمن ۳ به پشتیبانی هدست واقعیت مجازی می‎پردازد و البته این پشتیبانی تنها در کنسول پلی استیشن انجام می‎گیرد. گفتنیست که در بازی‌های Hitman و Hitman 2 هم بازیکنان می‌توانستند هدست واقعیت مجازی به کار گیرند و این عنوان را به صورت وی آر تجربه کنند.

استودیو iO interactive اعلام داشته در حال حاضر پشتیبانی برای پلی استیشن است و مشخص نشده آیا بزودی پلتفرم دیگری هم به فهرست پلتفرم‌ها افزوده خواهد شد یا خیر. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است منتظر ماند.

بازی هیتمن ۳ قرار است در سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن ۵، اکس باکس سری اکس و رایانه شخصی منتشر شود و از بازی‌های مورد انتظار با داستانی گیراست.

بازی هیتمن ۳

بروزرسانی: در اوایل سال ۲۰۲۱ یکی از عناوین جذابی را که باید روی کنسول‌های نسل نهمی تجربه کنیم، Hitman 3 است. عنوانی که توسط تیم همیشگی خلاق IO Interactive تحت توسعه قرار دارد. آخرین نسخه این سری سال ۲۰۱۶ منتشر شد و وقت آن رسیده تا این تیم به توسعه نسخه جدید یا همان هیتمن ۳ بپردازد. 

براساس گزارش‎ها، نسخه جدید شخصیت مامور ۴۷ تیره‌تر است و بازی شامل جاه‌طلبی‌های بزرگ می‌شود. اخیرا Mattias Engström یکی از عوامل سازنده بازی در گفتگو با PlayStation Official Magazine، صحبت‌هایی درباره Hitman 3 داشته است.

یکی از دلایل نمایش این بازی در رویداد رونمایی پلی استیشن ۵، این بوده که تیم توسعه تمایل داشتند عنوان جدید را روی کنسولی اجرا کنند که از حافظه SSD سریع برخوردار است و فرآینده توسعه را برای آنها آسان و بهبود می‌بخشد. Mattias Engström افزود که نسخه جدید هیتمن در مقایسه با نسخه‌های قبلی جهش فنی بزرگی خواهد داشت و این موضوع به صراحت در طول گیم پلی مشخص است. به نوعی تیم IO Interactive قصد دارند به لطف فناوری‌های نوین پلی استیشن ۵ این جهش را به وجود آورند.

بازی هیتمن ۳ پلتفرم‌ها

بازی هیتمن ۳ ژانویه ۲۰۲۱برای پلی استیشن ۵، پی سی، پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و اکس باکس سری اکس منتشر شد.

فیلم هیتمن 3

بعد از معرفی مجموعه جدید بازی هیتمن ۳ برای ps4 توسط استودیو IO Interactive برای کنسول‌های نسل هشتم و مشخص شدن روند داستانی آن، معلوم بود که کار این استودیو با مجموعه مذکور به این زودی‌ها به پایان نخواهد رسید. بعد از انتشار اولین نسخه از بازی هیتمن برای کنسول‌های نسل هشتم که روایت داستانی آن بازی به صورت اپیزودیک ( قسمت به قسمت) بود، طرفداران مامور ۴۷ از روایت داستانی این بازی گله‌مند شدند. این ناراضایتی تا جایی پیش رفت که استودیوی مذکور مجبور شد که قسمت دوم هیتمن را به صورت کامل عرضه ‌کند و با رفع نواقص نسخه اول به موفقیت بالایی برسد. بنظر می‌رسد که نسخه سوم این مجموعه با هدف بهبود همه جوانب بازی، یک تجربه بی نقص و کامل را برای طرفداران به ارمغان بیاورد.

در تریلر معرفی این عنوان، شهر دبی مکان روایت داستانی فیلمی Hitman 3 خواهد بود. ماموریت مامور ۴۷ در راستای سری ماموریت‌های قتل‌های جهانی (World of Assassination) خواهد بود که از سال ۲۰۱۶ شروع شد. مامور ۴۷ چگونه باید دشمنان خود را از سر راه بردارد؟ او چگونه می‌‌تواند اهداف مشخص، اما مخفی شده در میان مردم را به آرامی از بین ببرد؟ و چگونه می‌‌تواند دبی را خالی از شرورت کند؟ همه این‌ها در دی ماه سال ۱۳۹۹ ( ژانویه ۲۰۲۱) به جواب سوالات فوق خواهیم رسید. در ادامه تریلر منتشر شده از بازی را باهم تماشا خواهیم کرد.


دریافت مستقیم از آپارات | تماشای آنلاین در یوتیوب

تا بدین لحظه تاریخ انتشار این بازی فقط ژانویه ۲۰۲۱ معرفی شده و روز خاصی برای آن تعیین نشده است، اما Hitman 3 به عنوان جدیدترین نسخه این مجموعه قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر عرضه شود. همچنین این بازی همچنان برای کنسول‌‌های نسل هشتم یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز عرضه می‌گردد.

فیلم سینمایی هیتمن ۳

هنوز اطلاعات دقیقی از سخت فیلم هیتمن ۳ در دسترس نیست.

سوالات متداول بررسی بازی هیتمن ۳

در این بخش از مقاله بررسی بازی هیتمن ۳ به تعدادی از سوالات متداول مربوط به این بازی پرداخته و به آن‌ها به اختصار پاسخ می‌دهیم.

هیتمن ۳

a

فیلم هیتمن ۳ چه موقع منتشر می شود؟

هنوز اطلاعات دقیقی از سخت فیلم هیتمن ۳ در دسترس نیست.

Category: هیتمن ۳
a

سیستم مورد نیاز hitman 3؟

هرچند که برای اجرای بازی هیتمن ۳ حتی روی کم‌ترین کیفیت ممکن احتیاج به پردازنده‌ای نسبتا قوی دارید. (۳.۳ GHz Intel Core i5-2500K یا AMD Phenom II X4 940)، کارت گرافیک مورد نیاز چندان آخرین رده و قوی و سنگین نیست. GTX 660 یا Radeon HD 7870 برای اجرا حداقلی بازی کفایت می‌کند. سیستم پیشنهادی شامل … ادامه در متن کامل مقاله

Category: هیتمن ۳

Load More

نظرات خود را پیرامون بازی هیتمن ۳  را با ما به اشتراک بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *