مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالکارگردان فیلم آنچارتد (Uncharted) شرکت سونی مشخص شد
شناسه خبر :179647
یکشنبه, 29 سپتامبر 2019
216
 

توسعه فیلم آنچارتد (Uncharted) شرکت سونی در چند سال اخیر همواره ادامه داشته اما به نتیجه نرسیده است. با این حال، انتخاب کارگردان جدید نشان می‌دهد که سونی ساخت این فیلم را جدی‌تر دنبال می‌کند. شرکت سونی در نهایت کارگردان فیلم آنچارتد را معرفی کرد؛ فیلمی که طرفداران چندین سال است بی‌صبرانه منتظر ساخته شدن […]


توسعه فیلم آنچارتد (Uncharted) شرکت سونی در چند سال اخیر همواره ادامه داشته اما به نتیجه نرسیده است. با این حال، انتخاب کارگردان جدید نشان می‌دهد که سونی ساخت این فیلم را جدی‌تر دنبال می‌کند.

شرکت سونی در نهایت کارگردان فیلم آنچارتد را معرفی کرد؛ فیلمی که طرفداران چندین سال است بی‌صبرانه منتظر ساخته شدن آن هستند.

کارگردانی فیلم آنچارتد را چه کسی بر عهده خواهد داشت؟ 

طبق اخبار منتشر شده، تراویس نایت (Travis Knight)، انیماتور مطرح آمریکایی که انیمیشن کوبو و دو تار (Kubo and the Two Strings) و همچنین فیلم بامبلبی (Bumblebee) را در کارنامه دارد، به صورت رسمی وظیفه کارگردانی فیلم آنچارتد را بر عهده گرفته است.

در حال حاضر، تام هالند (Tom Holland)، مرد عنکبوتی نوجوان شرکت سونی و مارول قرار است نقش یک نیتن دریک نوجوان را بازی کند. این پروژه بدون شک تفاوت زیادی با آن چیزی دارد که دیوید او راسل، نزدیک به یک دهه پیش، قصد ساخت‌اش را داشت. در آن فیلم، مارک والبرگ قرار بود نقش دریک را بازی کرده و رابرت دنیرو و جو پشی نیز در نقش پدر و عموی او ظاهر شوند. آن پروژه هرگز عملی نشد و پس از آن شاهد تغییرات زیادی در پروسه توسعه فیلم بودیم، فیلمی که ساخت آن هر بار به بن بست می‌رسید. پس از خروج والبرگ، سونی به حضور کریس پرت امید داشت که آن هم میسر نشد. سونی سپس به سراغ مارک بول (نویسنده‌ فیلم سی دقیقه پس از نیمه‌شب) رفت تا فیلمنامه را به نگارش در بیاورد اما ظاهرا آن فیلمنامه هم به جایی نرسید. کارگردان‌هایی همچون سث گوردون (رئیس‌های وحشتناک)، شاون لوی (شبی در موزه)، دان تراختنبرگ (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد) هم در برهه‌ای از زمان برای ساخت فیلم انتخاب شده بودند اما آن‌ها هم کنار رفتند تا در نهایت صندلی کارگردانی به تراویس نایت برسد.

فیلم آنچارتد

انیمیشن کوبو و دو تار اثر قابل توجهی بود اما فیلم بامبلبی در واقع اولین نسخه از مجموعه تبدیل شوندگان (Transformers) به حساب می‌آمد که توانست نظر منتقدان را جلب کند. نایت استعداد خوبی در تلفیق داستان گویی متفکرانه با جلوه‌های ویژه دارد و برای ساخت این اقتباس سینمایی از مجموعه بازی مشهور و پرطرفدار آنچارتد گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.

نایت علاوه بر این اثر، قرار است بازسازی فیلم مرد ۶ میلیارد دلاری را با حضور مارک والبرگ کارگردانی کند. در سوی دیگر، تام هالند هم به زودی مشغول بازی در قسمت سوم فیلم مرد عنکبوتی خواهد شد. باید دید آیا سونی در نهایت می‌تواند شرایط را برای ساخت فیلم آنچارتد مهیا سازد یا خیر.

ساخت فیلم Uncharted قرار است از ابتدای سال ۲۰۲۰ آغاز شود. سونی تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) را برای اکران فیلم معین کرده است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +