مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اقتصادیکاهش ۱۳٫۷ درصدی پروازهای مسافری در کشور طی سال ۹۷- اخبار اقتصادی – مجله آیسام
شناسه خبر :160201
یکشنبه, 25 آگوست 2019
108
 

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رضا جعفرزاده اظهار کرد: از ابتدای دولت دوازدهم تا پایان تیرماه سال جاری یک میلیون و ۶۳ هزار و ۲۲۱ پرواز نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه‌های کشور انجام شده که با این تعداد پرواز ۱۳۰میلیون و ۳۴۸ هزار و ۲۵۹مسافر داخلی و خارجی جابجا شده‌اند. وی با اعلام […]


به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رضا جعفرزاده اظهار کرد: از ابتدای دولت دوازدهم تا پایان تیرماه سال جاری یک میلیون و ۶۳ هزار و ۲۲۱ پرواز نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه‌های کشور انجام شده که با این تعداد پرواز ۱۳۰میلیون و ۳۴۸ هزار و ۲۵۹مسافر داخلی و خارجی جابجا شده‌اند.

وی با اعلام این‌که در مدت یاد شده یک میلیارد و ۲۸۷ میلیون و ۲۹۴ هزار و ۳۱۹ کیلوگرم بار هوایی ارسال و پذیرش شده است، افزود: سال ۹۶ با انجام ۴۹۵ هزار و ۷۵۶پرواز، ۶۱ میلیون و ۵۶۲ هزار و ۲۴۶ مسافر جابجا شدند و سال گذشته در ۴۲۷ هزار و ۸۰۳ پرواز، ۵۱ میلیون و ۶۷۴ هزار و ۸۱۳ مسافر از طریق حمل‌ونقل هوایی سفر کرده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۸ تا تیرماه کل نشست و برخاست هواپیما در مسیرهای داخلی و خارجی به ۱۳۹هزار و ۶۶۲ رسید که با این تعداد ۱۷ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۲۰۰ مسافر اعزام و پذیرش مسافر شد و ۱۷۲ میلیون و ۸۷۵هزار و ۳۶۳ کیلوگرم بار نیز ارسال و پذیرش شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: در حال حاضر ۹ فرودگاه بین‌المللی و همچنین ۳۰ فرودگاه مرز هوایی در کشور وجود دارد و تعداد فرودگاه‌هایی که عملیات نشست و برخاست هواپیما و اعزام و پذیرش مسافر در آن انجام می شود ۵۲ فرودگاه است که ۵ فرودگاه آن متعلق به مناطق آزاد و شرکت نفت است.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +