صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای کتاب هیدئو کوجیما تحت عنوان “The Creative Gene” پاییز امسال عرضه خواهد شد

کتاب هیدئو کوجیما تحت عنوان “The Creative Gene” پاییز امسال عرضه خواهد شد

0

ویز مدیا وظیفه نشر و ترجمه کتاب هیدئو کوجیما را تحت عنوان‌ «‌The Creative Gene» به عهده گرفته است. با آیسام همراه باشید.

صنعت ویدیوگیم امروزه برای خودش به غولی تبدیل شده است که افراد بزرگ و کوچکی را در خود جای داده است. با توجه به طبیعت ساخت بازی و کار تیمی، افراد کمی هستند که شخصا به برتری خاصی می‌رسند. قطع به یقین یکی از آن اشخاص «هیدئو کوجیما» است. او شهرت خود را مدیون مجموعه «متال گیر» است که حدود سی سال از عمر خود را وقف این مجموعه کرد. حال او استودیو خود را دارد و سال گذشته هم بازی Death Stranding را عرضه نمود. کوجیما سال گذشته کتابی هم به چاپ رساند اما خارج از ژاپن خیلی اسم آن به گوش نخورد. قرار است این کتاب در پاییز امسال با ترجمه انگلیسی عرضه جهانی شود.

ویز مدیا در توییتی اعلام داشت که کتاب را تحت عنوان “The Creative Gene” (ژن خلاق) بومی‌سازی و اواخر سال میلادی عرضه خواهند کرد. کتاب حاوی مقالاتی به قلم شخص هیدئو کوجیما است که از جزئیات تاثیرات و الهامات در کار خود می‌‌گوید. هم‌چنین این کتاب حاوی تحلیل‌های انتقادی شخص کوجیما روی بعضی‌ از کارهای مورد علاقه‌اش هم است.

کتاب The Creative Gene در ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) عرضه خواهد شد.

استودیو کوجیما پروداکشنز اعلام نموده بود که مشغول توسعه عنوان جدیدی است منتها هنوز اطلاعاتی از پروژه جدید هیدئو کوجیما منتشر نشده است. آخرین بازی کوجیما، Death Stranding، در سال ۲۰۱۹ برای PC و PS4 عرضه شد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *