مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام سلامتکمبود وسایل حفاظت فردی در اورژانس نداریم
شناسه خبر :243113
چهارشنبه, 25 مارس 2020
101
 

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز: سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: درحال حاضر کمبود وسایل حفاظت فردی در اورژانس نداریم. به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با فارس گفت: با توجه به اقدامات موثر سازمان اورژانس در زمینه انتقال افراد مشکوک […]


به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز: سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: درحال حاضر کمبود وسایل حفاظت فردی در اورژانس نداریم.

به گزارش آیسام و به نقل از سلامت نیوز، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با فارس گفت: با توجه به اقدامات موثر سازمان اورژانس در زمینه انتقال افراد مشکوک و حتی انتقال افراد مثبت از مراکز درمانی و بهداشتی به اورژانس پیش بیمارستانی، سازمان اورژانس کشور آمادگی لازم را در خصوص تهیه لباس های حفاظت فردی برای حوادث بیوتروریسم یا بیماری عفونی داشت.

خالدی ادامه داد: در همین راستا، تعدادی وسایل حفاظت فردی را برای تمام مراکز اورژانس مراکز اورژانس تهیه کرده بودیم و همین مسئله باعث شد که در زمان شیوع کرونا بلافاصله بتوانیم از این وسایل استفاده به جهت مراقبت از پرسنل استفاده کنیم.

وی گفت: تا این لحظه بیش از ۸ نوبت توزیع اقلام در مراکز تابعه سازمان از کشور انجام شد و آخرین مورد توزیع برای فردا انجام خواهد شد. درحال حاضر به اندازه کافی اقلام‌ مورد نیاز در اختیار اورژانس‌های کشور قرار دارد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +