مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تکنولوژیگارمین Quatix 6X Solar معرفی شد؛ شارژدهی ۲۴ روزه با پنل خورشیدی
شناسه خبر :270022
جمعه, 22 می 2020
115
 

گارمین از جدیدترین ساعت هوشمند خود به نام «Quatix 6X Solar» رونمایی کرد. این محصول با در نظر گرفتن ورزش‌های آبی ساخته شده و به لطف نمایشگر مجهز به پنل خورشیدی شفاف تا ۲۴ روز شارژدهی دارد. ساعت هوشمند Quatix 6X Solar شباهت زیادی به مدل پایه یعنی Quatix 6X دارد، ولی در این مدل […]


گارمین از جدیدترین ساعت هوشمند خود به نام «Quatix 6X Solar» رونمایی کرد. این محصول با در نظر گرفتن ورزش‌های آبی ساخته شده و به لطف نمایشگر مجهز به پنل خورشیدی شفاف تا ۲۴ روز شارژدهی دارد.

ساعت هوشمند Quatix 6X Solar شباهت زیادی به مدل پایه یعنی Quatix 6X دارد، ولی در این مدل نمایشگر به پنل خورشیدی شفاف مجهز شده که طول عمر باتری را نسبت به مدل پایه با ۱۴ روز شارژدهی، به ۲۴ روز افزایش داده است.

نمایشگر این ساعت هوشمند میزان انرژی دریافتی از خورشید را نمایش داده و با تایمر مدت زمان قرارگیری در برابر نور آفتاب را نشان می‌دهد. در صورتی که ساعت اصلا در برابر نور خورشید قرار نگیرد، شارژدهی آن مثل مدل پایه و همان ۱۴ روز خواهد بود.

ساعت هوشمند گارمین Quatix 6X Solar به غیر از نمایشگر مجهز به پنل خورشیدی، قابلیت‌های مشابهی با مدل Quatix 6X را ارائه می‌کند. این محصول برای کسانی طراحی شده که ورزش‌های مبتنی بر آب را انجام می‌دهند و تا عمق ۱۰۰ متری ضدآب است که رقم قابل توجهی محسوب می‌شود.

محصول مورد بحث از سنسور ضربان قلب برخوردار است که به گفته سازنده میزان استرس را در طول روز اندازه گرفته و در زیر آب نرخ ضربان قلب را اندازه گیری می‌کند. علاوه بر این به لطف بهره مندی از اکسیژن سنج خون می‌توان از آن برای پایش کیفیت خواب نیز استفاده کرد.

با اینکه Quatix 6X Solar با در نظر گرفتن ورزش‌های آبی ساخته شده، یک پایشگر سلامتی پریمیوم هم هست که می‌توان از آن برای پایش دقیق طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها استفاده کرد.

ساعت هوشمند گارمین Quatix 6X Solar با بند تیتانیومی و سیلیکونی آبی رنگ از هم اکنون از سایت سازنده با قیمت ۱۱۵۰ دلار قابل خریداری است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +