صفحه اصلی اخبار ورزشی کشتی-وزنه‌برداری-رزمی گزارش اتحادیه جهانی کشتی از زمان بازگشت آکگول، یزدانی و تیلور به میادین

گزارش اتحادیه جهانی کشتی از زمان بازگشت آکگول، یزدانی و تیلور به میادین

0

به گزارش همشهری آنلاین، در این گزارش که در سایت اتحادیه جهانی کشتی منعکس شده است با اشاره به مصدومیت حسن یزدانی، طاها آکگول و دیوید تیلور از بازگشت این کشتی گیران به تشک کشتی خبر داده است.

طاها آکگول قهرمان سنگین وزن ترکیه در مصاحبه با اتحادیه جهانی کشتی گفته است: در حالی که کشتی می‌گرفتم روی شانه ام افتادم و مصدوم شدم. من در اسرع وقت بر می‌گردم و امیدوارم قبل از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو سلامتی خود را بازیابم.

قهرمان وزن ۱۲۵ کیلوگرم المپیک ریو تصریح کرد: جراحی را روی شانه چپم داشته ام و حداقل ۳ ماه تا بهبودی آن زمان لازم است. من ۲ ماه را فیزیوتراپی می‌کنم و پس از ۳ ماه تمرینات خود را آغاز خواهم کرد.

اتحادیه جهانی همچنین با اشاره به اینکه حسن یزدانی فوق ستاره کشتی ایران که طلای المپیک ۲۰۱۶ و ۲ طلای جهان را در کارنامه دارد، زانوی پای راست خود را مورد عمل جراحی قرار داده و حداقل ۲ ماه زمان تا بهبودی نیازد دارد از قول یزدانی نوشت: این جراحی موفقیت آمیز بود. من در حال حاضر در شرایط خوبی هستم، پس از ۲ ماه تمرینات خود را روی تشک آغاز می‌کنم و روحیه خوبی دارم. باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

اتحادیه جهانی همچنین با اشاره به مصدومیت دیوید تیلور قهرمان سال گذشته جهان در وزن ۸۶ کیلوگرم از حضور دوباره این کشتی گیر آمریکایی بر روی تشک پس از ۸ ماه خبر داد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *