مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام گجتگیم پد آنر برای گوشی های هوشمند معرفی شد [گیمزکام ۲۰۱۹]
شناسه خبر :158405
پنج‌شنبه, 22 آگوست 2019
143
 

کمپانی Honor در گیمزکام ۲۰۱۹ از یک Gamepad برای گوشی های هوشمند رونمایی کرد. گیم پد آنر باتری ۴۰۰mAh دارد و ارتباط آن با گوشی، از طریق بلوتوث برقرار می‌شود. در جریان برگزاری نمایشگاه گیمزکام در شهر کلن آلمان، برند زیر مجموعه هواوی اعلام کرد که ۱۸ درصد از کاربرانش خود را گیمر می‌دانند. به […]


کمپانی Honor در گیمزکام ۲۰۱۹ از یک Gamepad برای گوشی های هوشمند رونمایی کرد. گیم پد آنر باتری ۴۰۰mAh دارد و ارتباط آن با گوشی، از طریق بلوتوث برقرار می‌شود.

در جریان برگزاری نمایشگاه گیمزکام در شهر کلن آلمان، برند زیر مجموعه هواوی اعلام کرد که ۱۸ درصد از کاربرانش خود را گیمر می‌دانند. به همین دلیل، آنر خود را ملزم به رونمایی از یک وسیله جانبی ویژه برای این دسته از کاربران دید. گیم پد آنر به سمت چپ یا راست گوشی متصل می‌شود و به عنوان یک کنترلر کار می‌کند. البته نه تنها به موبایل های هواوی و آنر؛ بلکه به محصولات سایر برندها نیز قابل اتصال است.

گیم پد آنر

همچنین با اکثر بازی‌ها سازگاری دارد؛ اما می‌توانید به دلخواه خودتان هم تنظیمات جدیدی را برای آن تعریف کنید. به گفته‌ی کمپانی چینی، اگر شارژ باتری ۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی این گجت خالی شود، از طریق درگاه USB-C گوشی تغذیه خواهد شد. این یعنی در گوشی های هوشمند قدیمی‌ یا ارزان‌تر با درگاه microUSB، چنین امکانی وجود ندارد. هنوز زمان عرضه و قیمت گیم پد آنر اعلام نشده است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:
  • ,
  • ,
  • هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

      با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
      +