مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام یادداشت آهنی در آخرین روز مأموریتش در پاریس
شناسه خبر :42076
چهارشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
107
 

سفیر کشورمان در پاریس در آخرین روز از مأموریت خود در فرانسه در یادداشتی آینده تعاملات ایران و فرانسه را روشن خواند. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، علی آهنی در این یادداشت نوشت: لازم می‌دانم در پایان ماموریت خود در فرانسه از ابراز لطف و حمایت‌های بی‌دریغ شما که همواره در انجام […]


سفیر کشورمان در پاریس در آخرین روز از مأموریت خود در فرانسه در یادداشتی آینده تعاملات ایران و فرانسه را روشن خواند.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، علی آهنی در این یادداشت نوشت:

لازم می‌دانم در پایان ماموریت خود در فرانسه از ابراز لطف و حمایت‌های بی‌دریغ شما که همواره در انجام وظایف و خدمتگزاری اینجانب مشوق و بدرقه راهم بود، صمیمانه تشکر نمایم.

در طول ماموریت خود به همواره همکارانم به ویژه در بخش کنسولی تاکید داشتم که بایستی به بهترین وجه ممکن و با روی باز در ارائه خدمت به هموطنانمان بکوشیم تا هنگام مراجعه به سفارت و کنسولگری احساس آرامش و امید داشته باشند و اطمینان پیدا کنند که سفارت مدافع حقوق آنها بوده و آماده کمک برای رفع مشکلات آنان است.

در طول پنج سال و نیم گذشته با بهره گیری از شناخت و تجربیات گذشته خود تلاش نمودم حتی المقدور از همه فرصت های موجود برای پیشبرد و بهبود روابط بین دو کشور استفاده شود و خداوند متعال را شاکرم که طی این مدت تحولات بسیار مهمی را در روند مناسبات ایران و فرانسه شاهد بودیم که چشم انداز خوبی را برای همکاری های آینده بین دو کشور نوید می دهد.

امیدوارم با حمایت و ایفای نقش فعال هموطنان عزیز در فرانسه برای معرفی بهتر فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و ظرفیت های همکاری و جذب سرمایه و انتقال فن آوری های نوین بتوانیم همکاری های دراز مدت بین دو کشور را در راستای تامین منافع ملی و رفاه ملت شریف ایران به خوبی برنامه ریزی و تحقق بخشیم.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، ابوالقاسم دلفی که پیش از این در سمت مدیرکلی غرب اروپای وزارت امور خارجه مشغول به فعالت بوده، جانشین آهنی در سفارت کشورمان در پاریس خواهد شد.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +