مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اقتصادی۶میلیون ماسک سفارش‌داده‌شده توسط آلمان در کنیا گم شد- اخبار اقتصادی – مجله آیسام
شناسه خبر :243416
چهارشنبه, 25 مارس 2020
87
 

به گزارش آیسام و به نقل از خبرگذاری تسنیم به نقل از رویترز، مقامات گمرک آلمان سعی می‌کنند حدود ۶ میلیون ماسک‌ صورت را که برای حفاظت کارکنان مراکز بهداشتی خود از ویروس کرونا سفارش داده بودند ردیابی کنند. این ماسک‌ها در یک فرودگاه در کنیا ناپدید شده‌اند.  یک سخنگوی وزارت دفاع آلمان با تأیید […]


به گزارش آیسام و به نقل از خبرگذاری تسنیم به نقل از رویترز، مقامات گمرک آلمان سعی می‌کنند حدود ۶ میلیون ماسک‌ صورت را که برای حفاظت کارکنان مراکز بهداشتی خود از ویروس کرونا سفارش داده بودند ردیابی کنند. این ماسک‌ها در یک فرودگاه در کنیا ناپدید شده‌اند.

 یک سخنگوی وزارت دفاع آلمان با تأیید این گزارش گفت: «مقامات سعی می‌کنند بفهمند چه اتفاقی افتاده است».

 سخنگوی هواپیمایی کنیا گفت تحقیقات آنها هنوز به جایی نرسیده است.

 ماسکهای FFP2 که جلوی بیش از ۹۰ درصد ذرات را می‌گیرند، توسط مقامات گمرک آلمان سفارش داده شده بودند. گمرک و نیروهای مسلح آلمان به وزارت بهداشت این کشور برای تهیه فوری لوازم حفاظتی مورد نیاز کمک می‌کنند.

 این ماسک‌ها قرار بود در بیستم ماه مارس به آلمان برسند ولی هرگز این اتفاق نیفتاد و این محموله در پایان هفته گذشته در فرودگاهی ناپدید شد. مشخص نیست چرا ماسک‌هایی که توسط یک شرکت آلمانی تولید شده است در کنیا بوده‌اند.

یک منبع دولتی آلمان گفت: «مشخص نیست دقیقاً چه اتفاقی افتاده است؛ آیا مسئله دزدی است یا تنها اشتباه یک عرضه‌کننده؟»

اشپیگل آن‌لاین گزارش داد آلمان ۲۴۱ میلیون یورو (۲۶۰٫۵۷ میلیون دلار) تجهیزات حفاظتی و بهداشتی برای مبارزه با ویروس کرونا سفارش داده است.

وزارت دفاع آلمان اعلام کرد هیچ خسارت مالی از گم شدن این ماسک‌ها ندیده‌اند چون پول آنها پرداخت نشده بود.

آلمان بیمارستانها و کارکنان بهداشتی خود را برای افزایش پذیرش بیماران مبتلا به ویروس کرونا آماده می‌کند. طبق گزارش مؤسسه بیماری‌های عفونی رابرت کخ، تا حالا ۲۷۴۳۶ نفر در آلمان به این ویروس مبتلا شده‌اند و ۱۱۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/۱۱۸+

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +