0

آشنایی با کولر گازی پرتابل

آشنایی با کولر گازی پرتابل

آشنایی با کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل همان طور که از نامش پیداست به کولر گازی هایی گفته می شود که قابلیت حمل و جابجایی دارند. کولر گازی ها امروزه تبدیل به یکی از مهم ترین وسیله هایی شدند که برای سرمایش منازل، ادارات و مکان های تجاری و عمومی استفاده می شوند. کولر گازی ها به سبب ویژگی های خاص خود، مزیت هایی دارند. این کولر ها برای استفاده در مناطقی مانند شمال و جنوب ایران بسیار مناسب می باشند. جنوب و شمال ایران به این دلیل که به دریا نزدیک هستند هوای بسیار شرجی دارند و در نتیجه استفاده از کولر های آبی در این مناطق اصلا مناسب نمی باشد؛ زیرا کولر های آبی در کنار تولید هوای سرد رطوبت نیز تولید می کنند. این مسئله سبب می‌ شود بر شرجی بودن هوا افزوده شود. اما در نقطه مقابل کولر گاز های پرتابل هوای خنک بدون رطوبت تولید می کنند. به همین دلیل می توانند برای استفاده در مناطق شرجی بسیار مناسب باشند. کولر گازی های پرتابل مانند کولر گازی های معمولی عمل می کنند و دارای چرخه یا همان سیکل تبرید هستند. سیکل تبرید کولر گازی ها از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است که شامل کندانسور، کمپرسور، شیر انبساط و اواپراتور می باشد. یکی از مهم ترین تفاوت هایی که کولر گازی های پرتابل با کولر های معمولی دارند این است که تمام بخش‌ های چرخه تبرید کولر پرتابل در یک قسمت قرار دارد و به همین سبب کولر قابل حمل می باشد. اما در کولر گازی های معمولی یونیت خارجی و داخلی وجود دارد و در نتیجه تمامی قسمت ها در یک مکان نیستند بلکه باید دیگر فاصله دارند.

آشنایی با کولر گازی پرتابل

آشنایی با کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل گری

شرکت گری یکی از معتبر ترین شرکت هایی است که در زمینه تولید انواع کولر گازی فعالیت می‌ کند. یکی از مهم ‌ترین محصولاتی که توسط شرکت گری تولید می ‌شود؛ کولر گازی پرتابل می باشد. کولر گازی های پرتابل این شرکت جز پرفروش ترین محصولاتی هستند که در بازار وجود دارند. شرکت گری بزرگ ترین تولید کننده تهویه مطبوع در منازل مسکونی در سراسر جهان می باشد. شرکت گری یک کمپانی چینی است که مرکز اصلی آن در شهر جوهای چین می باشد. این شرکت در سال ۱۹۹۱ یعنی در سال های انتهایی قرن بیستم آغاز به فعالیت کرده است.

انواع کولر گازی پرتابل گری

کولر گازی های پرتابل انواع و اقسام مختلفی دارند. یکی از مهم‌ ترین پارامتر هایی که بر اساس آن تقسیم بندی کولر گازی پرتابل انجام می شود ظرفیت کولر گازی برای سرمایش می باشد. کولر گازی پرتابل گری در چند ظرفیت مختلف از جمله ظرفیت های نه هزار، دوازده هزار، سیزده هزار و چهارده هزار تولید شدند و در بازار عرضه می شوند. شما باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کولر گازی با ظرفیت مورد نیاز خود بکنید. علاوه بر ظرفیت کولر گازی، این کولر ها از نظر ظاهری نیز انواع و اقسام مختلفی دارند و در نتیجه شما می توانید کولر گازی با ظاهری مناسب و طراحی زیبا را خریداری کنید.

کولر گازی پرتابل گری

کولر گازی پرتابل گری

نکاتی برای خرید پرتابل گری

اگر قصد خرید پرتابل گری را دارید باید قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید. در نظر گرفتن این نکات می ‌تواند به شما کمک کند تا خرید خود را به بهترین نحو ممکن انجام داده و از محصول خریداری شده رضایت داشته باشید. یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از خرید پرتابل گری باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما قبل از خرید مشخص کنید که کولر گازی را برای چه مساحتی خریداری می کنید. زیرا هر یک از کولر ها دارای توان مشخصی برای ایجاد هوای مطبوع و خنک هستند و می توانند مساحت مشخصی را پوشش دهند. اگر شما قبل از خرید ندانید کولر را برای چه مساحتی خریداری می کنید ممکن است دچار مشکلات مختلفی شوید. اگر کولر گازی که خریداری کردید ظرفیت سرمایش بیشتری نسبت به مساحت اتاق داشته باشد فضا بیش از حد سرد می شود. همچنین اگر مساحت، بیشتر از ظرفیت کولر گازی باشد فضای مورد نظر شما به اندازه کافی سرد نخواهد شد. یکی دیگر از نکاتی که قبل از خرید کولر گازی پرتابل گری باید به آن توجه داشته باشید این است که قبل از خرید در مورد مشخصات فنی کولر اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین با نحوه نگهداری از کولر گازی نیز آشنا شوید. شما می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهید. خرید اینترنتی کولر گازی های پرتابل این امکان را به شما می دهد تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و با بررسی مدل های مختلف کولر گازی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نکاتی برای خرید پرتابل گری

نکاتی برای خرید پرتابل گری

قیمت کولر گازی پرتابل

اگر شما قصد خرید کولر گازی پرتابل را دارید به احتمال زیاد تمایل داشته باشید از قیمت کولر گازی پرتابل آگاهی داشته باشید. کولر گازی های گری وارداتی هستند و قیمت آن ها به پارامترهای مختلفی از جمله قیمت ارز وابسته است. اما در مجموع باید گفت این کولر گازی ها نسبت به سایر محصولات مشابه قیمت مناسب تری دارند و با توجه به قیمت مناسب خود در کنار کیفیت بالایی که دارند توانستند تبدیل به یکی از کولر گازی های پرفروش در بازار شوند. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت انواع مدل کولر گازی های پرتابل گری با کارشناس های فروش ارتباط بگیرید.

مزیت های کولر گازی پرتابل

کولر گازی های پرتابل نسبت به کولر گازی های معمولی دارای مزیت های بسیار زیادی هستند وجود این مزیت ها سبب شده تا استفاده از آن ها برای مکان های مختلف رایج شده باشد. یکی از مهم ترین مزیت های کولر گازی های پرتابل گری نسبت به سایر کولر گازی ها این است که این کولر ها قابلیت جابجایی و حمل شدن دارند. این مسئله می‌ تواند بسیار مفید باشد مخصوصا برای مکان های اداری و تجاری، قابلیت جابجایی کولر گازی های پرتابل گری بسیار مهم محسوب می شود. علاوه بر این مسئله باید گفت کولر گازی های پرتابل مصرف انرژی کمتری نسبت به کولر گازی های معمولی دارند. در کولر های پرتابل از گاز های مبردی استفاده می‌ شود که مصرف انرژی الکتریکی کولر را کاهش می دهند.

قیمت کولر گازی پرتابل

قیمت کولر گازی پرتابل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر