0

آنتی چیت جدید پابجی موبایل به نام Fog of War معرفی شد

شرکت Krafton در تازه‌ترین بیانیه مطبوعاتی از سیستم آنتی چیت پابجی موبایل با نام Fog of War رونمایی کرد. این سیستم که جایگزین آنتی چیت قبلی می‌شود، هدف بزرگی دارد و می‌تواند مشکل وجود متقلبان را به طرز قابل‌توجهی کاهش دهد. سیستم جدید از حضور متقلبانی که پشت دیوار را مشاهده می‌کردند جلوگیری می‌کنند. آنتی چیت PUBG Mobile در طی مراحل تست و بررسی، پنجاه درصد از تعداد هکرها کاسته است.
مکانیسم سیستم جدید طوری است که اطلاعات دریافتی توسط بازی‌کننده بسیار محدود می‌شود. با محدود کردن میدان دید بازی‌کننده و اطلاعات دریافتی، نمی‌توان پشت دیوار را دید و اشیاء داخل ساختمان‌ها را مشاهده کرد. سیستم هنگام فعال شدن، تمامی ساختمان‌های داخل نقشه را بررسی می‌کند و آنچه بازی‌کننده می‌تواند ببیند را مشخص می‌کند. این در نهایت باعث می‌شود تا ابزارهای هک نیز پاسخگو نباشند و حتی استفاده از آن‌ها هم نتیجه‌ای به همراه نداشته باشد.

آنتی چیت پابجی موبایل
توسعه‌دهندگان در کنار کنترل آنچه بازی‌کننده می‌تواند ببیند، داده‌ها به سرور نیز فرستاده می‌شوند و سپس سرور جلوی دیدن داخل ساختمان را می‌گیرد. این فرایند به‌صورت خودکار انجام می‌شود و الگوریتم آنتی چیت پابجی موبایل، پیشرفت زیادی نسبت به قبل داشته است. Fog of War به‌صورت محدود در دسترس تعدادی از مپ‌ها قرار داده شده و در طی زمان آزمایشی، 62 درصد از تعداد چیترها در کشورهای مشخص کاهش یافته است. کرفتون امیدوار است که سیستم جدید، فضای امنی برای بازی‌کنان ایجاد کند.

    10 بازی مشابه پابجی موبایل که باید تجربه کنید

طبق گفته سازندگان، آنتی چیت پابجی موبایل در نوع خود منحصر به فرد است و اولین بار است که چنین سیستمی برای یک بازی موبایل پیاده می‌شود. این سیستم حرکات بازی‌کنان را به‌صورت آنی بررسی می‌کند و در نهایت آنچه بازی‌کننده باید ببیند و نبیند را کنترل می‌کند. کرفتون در پایان افزود که تقلب و هک به‌هیچ‌عنوان در PUBG Mobile پذیرفته نیست و آن‌ها تمام تلاش خود را برای حذف این افراد خواهند کرد. سازنده‌ها سعی می‌کنند تا به بازی‌کنان در مورد هک و تقلب اطمینان خاطر بدهند و قدم‌های جدی برای پاک‌سازی فضای بازی انجام داده‌اند.
شرکت کرفتون علاوه بر پابجی، بازی مهمی بر اساس فانتزی کره‌ای در حال ساخت دارد. این بازی جدید که با آنریل انجین 5 ساخته می‌شود، اثری در ژانر فانتزی نقش‌آفرینی است. تمرکز روی پابجی همچنان ادامه دارد و به‌تازگی نیز آپدیت تازه‌ای برای State Mobile منتشر شده است که در مطالب بعدی به آن خواهیم پرداخت. نظر شما در مورد آنتی چیت جدید چیست؟
منبع: GameSpot
نوشته آنتی چیت جدید پابجی موبایل به نام Fog of War معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر