صفحه اصلی تکنولوژی آنر ۵۰ و آنر ۵۰ پرو احتمالا با شارژر ۶۶ و ۱۰۰ وات معرفی می‌شوند

آنر ۵۰ و آنر ۵۰ پرو احتمالا با شارژر ۶۶ و ۱۰۰ وات معرفی می‌شوند

0

انتظار می‌رود سری آنر ۵۰ به زودی به عنوان پرچمدار جدید این شرکت معرفی شود. مستندات مربوط به گواهی ۳C حاکی از آن است که نسخه پایه و پرو این موبایل تاییدیه شارژر ۶۶ و ۱۰۰ وات را دریافت کرده‌اند.

به دنبال فروش برند آنر توسط هواوی، انتظار می‌رود که این شرکت پرچمدار بعدی خود را تا دو هفته دیگر معرفی کند. همانطور که وب سایت MyFixGuide گزارش می‌کند برخی از مدل‌های این سری اخیرا گواهینامه ۳C چین را دریافت کرده‌اند.

مستندات مربوط به این گواهینامه نشان می‌دهد دو گوشی هوشمند از سری پرچمدار آینده این آنر با شماره مدل‌های NTH-AN00 و NRA-AN00 که به ترتیب به آنر ۵۰ و آنر ۵۰ پرو نسبت داده می‌شوند، با آداپتورهای شارژ ۶۶ و ۱۰۰ وات عرضه خواهند شد.

طبق این لیست، گوشی آنر ۵۰ به شارژر ۶۶ وات (۱۱ ولت، ۶ آمپر) مجهز خواهد بود. آنر قبلا از این فناوری شارژ در سری V40 نیز استفاده کرده است. اما آنر ۵۰ پرو با اولین شارژ اختصاصی این شرکت با شماره مدل HN-200500C00 عرضه خواهد شد. نکته جالب این است که توان این شارژر ۱۰۰ وات و مشخصات آن ۲۰ ولت، ۵ آمپر خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است که شارژ جدید و اختصاصی ۱۰۰ وات هواوی از شارژ ۶۶ وات (۱۱ ولت، ۶ آمپر)، ۴۰ وات (۱۰ ولت، ۴ آمپر) و ۱۰ وات (۵ ولت، ۲ آمپر) نیز پشتیبانی می‌کند.

طبق گزارش‌هایی که تاکنون منتشر شده انتظار می‌رود گوشی‌های سری آنر ۵۰ به چیپست‌های کوالکام مجهز شوند. به همین منظور انتظار می‌رود آنر در مدل پایه از چیپست اسنپدراگون ۸۷۰ و در نسخه پیشرفته از چیپست پرچمدار اسنپدراگون ۸۸۸ که یکی از قدرتمندترین چیپست‌های جهان محسوب می‌شود، استفاده کند. همچنین به نظر می‌رسد طراحی پنل پشتی و ماژول دوبین‌های این گوشی‌های شباهت زیادی به «نوا ۸ پرو» هواوی داشته باشد.

در حال حاضر تاریخ عرضه سری آنر ۵۰ مشخص نشده است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *