0

آپدیت پنج سالگی پابجی موبایل امکان ساخت نقشه را فعال کرد

پابجی موبایل فردا 25 اسفند، پنج سالگی خود را جشن خواهد گرفت. شرکت کرفتون آپدیت 2.5 را به‌ این مناسبت معرفی کرد که شامل یک حالت ساخت و ساز جدید است. حالت World of Wonder به بازی‌کنان اجازه ساخت محتوای داخل بازی از جمله مودها و نقشه‌های جدید را می‌دهد. حالت جدید به شما اجازه می‌دهد تا پابه‌پای سازندگان PUBG Mobile محتوا بسازید و دیگر بازی‌کنان را از ایده‌های تازه خود برخوردار کنید.
رویداد پنج سالگی پابجی موبایل با افزودن تجهیزات و مناطق جدید همراه است. دو حالت Payload و مترو رویال به‌طور کامل اصلاح شده‌اند و دوره‌ جدید بتل پس نیز آیتم‌های تزئینی تازه‌ای ارائه می‌دهد. مهم‌ترین محتوای جدید، حالت ساخت ساز و است. این مود از فردا 25 اسفند به‌صورت آزمایشی فعال می‌شود. می‌توانید از ادیتور ویژه بازی استفاده کنید و نقشه‌ای منحصر به فرد بسازید. همچنین امکان ساخت حالت‌های جدید هم وجود دارد و اگر از بخش بتل رویال خسته شده‌اید، ایده‌های خود را به رخ بقیه بکشانید.

    5 مکان پر لوت در پابجی موبایل

حالت آزمایشی قرار است چهار نقشه مشابه با ارانگل را در اختیار بازی‌کنان بگذارد. طرفداران سپس این چهار محیط خالی را با ساختمان‌های مختلف پر خواهند کرد. ابزارهای متنوعی مانند کپی، حذف، چرخاندن و زوم کردن اضافه می‌شود و همچنین آیتم‌های مختلف و انواع ساختمان‌ها برای تکمیل نقشه ارائه می‌شوند. می‌توانید روند بازی پابجی موبایل را با گجت‌های متنوع تغییر دهید و شیوه‌ای تازه برای تجربه بازی بیافرینید. حالت‌های مختلف مانند بتل رویال و رقابتی نیز فعال خواهند بود تا تجربه‌ای مخصوص خود را بسازید.

تغییرات آپدیت جدید پابجی موبایل
با انتشار آپدیت 2.5 بازی پابجی موبایل، امکان استفاده از نقشه و حالت‌های جدید که توسط بازی‌کنان ساخته شده است را خواهید داشت. این بخش شباهت زیادی به حالت Creative بازی فورتنایت دارد. باید دید آیا شرکت کرفتون، اجازه کسب درآمد از محتوای بازی‌کنان را خواهد داد یا خیر. کرفتون به مناسبت تولید بازی، اکثر نقشه‌های موجود را بازطراحی کرده است. می‌توانید به دو مرکز تفریحی جدید در ارانگل سر بزنید و در جشن تولد بازی شرکت کنید. آیتم‌های جذابی در مرکز دو منطقه جدید قرار دارند که بهتر است خودتان را به آنجا برسانید.

    آشنایی کامل با بازی پابجی موبایل

چهار آیتم جدید با انتشار آپدیت 2.5 به PUBG Mobile اضافه می‌شوند. یک آیتم به‌منظور دفع کردن گلوله‌های حریف استفاده می‌شود. ابزار تبدیل آیتم نیز امکان تغییر آیتم‌هایی فصول پیش را فراهم کرده است. یک ترامپولین سیار اضافه شده که بازی‌کنان را به هوا پرتاب خواهد کرد و در نهایت نیز یک توپ جنگی برای پرتاب آیتم و حتی خود بازی‌کنان در دسترس قرار می‌گیرد. این چهار آیتم قرار است روند بازی را دچار تغییر کنند.
توسعه‌دهنده می‌گوید که آپدیت پابجی موبایل، روند بازی را بهبود می‌دهد و آیتم‌های مصرفی بیشتری اضافه می‌کند. تجربه کاربری اصلاح خواهد شد و جوایز جذابی به بخش بتل پس اضافه می‌شود. منتظر انتشار آپدیت جدید در روزهای 25 و 26 اسفند باشید.
منبع: GamingonPhone
نوشته آپدیت پنج سالگی پابجی موبایل امکان ساخت نقشه را فعال کرد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر