0

آگهی استخدامی از وجود کمپین داستانی در Battlefield بعدی خبر می‌دهد

آگهی استخدامی از وجود کمپین داستانی در Battlefield بعدی خبر می‌دهد

شرکت الکترونیک آرتز پس از شکست بازی Battlefield 2042 در حال برنامه‌ریزی برای ساخت نسخه بعدی است. آگهی استخدامی جدیدی از وجود کمپین داستانی در Battlefield جدید خبر می‌دهد و ناشر بازی به دنبال شیوه‌ای برای بازگردانی این مجموعه به مسیر گذشته است. استودیو دایس به دنبال شروع فصل تازه‌ای برای مجموعه بتلفیلد است و کمپین داستانی نیز بخشی از آینده این سری خواهد بود.
به گزارش پارسی‌ گیم و به نقل از PCGamesN، آگهی استخدامی مربوط به ماه فوریه امسال است؛ اما تابه‌حال توجه کسی را جلب نکرده و یکی از کاربران توییتر به نام BFBulletin توانسته آن را پیدا کند و به سر تیتر خبرها تبدیلش کند. طبق متن آگهی، EA به دنبال یک مدیر بخش طراحی در استودیو سیاتل بتلفیلد است. این استودیو تازه تأسیس با هدف کار روی سری Battlefield آغاز به کار کرده و مدیریت آن نیز در اختیار کهنه‌کار بازی هیلو، مارکوس لهتو (Marcus Lehto) است.

در صورتی که به مسئولیت‌های مدیر طراحی Battlefield جدید دقت کنیم؛ خواهیم دید که او مسئول خلق یک کمپین داستانی تک نفره و بازگردانی آن در نسخه بعدی این مجموعه است. افرادی که مایل به همکاری هستند باید با اساس و هسته این فرنچایز آشنا باشند و همچنین در طراحی تمامی لایه‌های یک کمپین تک‌نفره مهارت داشته باشند. این فرد باید حداقل ده سال سابقه کار در زمینه کارگردانی بازی داشته باشد و همچنین مسئولیت کنترل تیم بزرگی از توسعه‌دهندگان را قبول کند.

کمپین داستانی Battlefield جدید
بازی Battlefield 2042 با حذف کمپین داستانی روی بخش چندنفره تمرکز کرد. هدف اولیه آن بود که نقشه‌ها 128 نفر را به‌صورت هم‌زمان پوشش دهند. این رقم ماه گذشته به نصف کاهش پیدا کرد و درعین‌حال مشکلات متعدد باعث شد تا تعداد بازی‌کنان بتلفیلد 2042 به زیر هزار نفر افت کند. در حالی که فصل اول بازی ماه گذشته شروع شد، این بازی آنلاین هنوز نتوانسته جایگاه خود را پیدا کند و افراد زیادی آن را ترک کرده‌اند. به نظر می‌رسد که EA، حذف بخش داستانی را یکی از دلایل شکست بازی می‌داند.

در حالی که گزارش‌ها از شروع تولید Battlefield جدید خبر می‌دهند؛ هنوز روند پشتیبانی از بازی فعلی پایان نیافته و احتمال معرفی بازی جدید تا چند سال آینده ضعیف است. استودیو دایس هفته پیش اعلام کرد که اکثر اعضای استودیو در حال کار روی بازی بتلفیلد 2042 هستند و تمرکز روی بازی کنار نرفته است. این خبر در حالی اعلام شد که شایعاتی در مورد رها کردن توسعه بازی منتشر شده بود. نظر شما چیست؟ آیا بتلفیلد به کمپین داستانی نیاز دارد؟
منبع: TheGamer

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر