صفحه اصلی فرهنگ و هنر فیلم و سریال اطلاعات و شایعات جدیدی از فیلم کاپیتان آمریکا ۴ منتشر شد

اطلاعات و شایعات جدیدی از فیلم کاپیتان آمریکا ۴ منتشر شد

0

ساخت فیلم کاپیتان آمریکا ۴ نهایتا تایید شد. به همین بهانه قصد بررسی اطلاعات و شایعات پیرامون داستان و وقایع این فیلم را داریم.

بعد از پایان سریال فالکون و سرباز زمستان که اخیرا از شبکه Disney+ پخش شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت، حالا گزارش‌هایی منتشر شده است که خبر از ساخت فیلم کاپیتان آمریکا ۴ می‌دهد. انتظار می‌رود که داستان این فیلم، ادامه‌ای بر پایان سریال نام برده باشد. جایی که شخصیت سم ویلسون در نهایت به صورت رسمی با نام کاپیتان آمریکا جدید معرفی شد.

مشخص است که سریال تلویزیونی، مخاطبان را با بسیاری از سوالات بی جواب تنها گذاشت که می‌تواند به عنوان سوخت داستانی فیلم بعدی Captain America مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از شایعه‌های جذابی که در مورد فیلم کاپیتان آمریکا ۴ وجود دارد این است که احتمالا استیو راجرز معروف، کاپیتان آمریکا قبلی هم در این فیلم حضور خواهد داشت تا راه را برای حضور دوباره در فیلم‌های بعدی مارول باز کند. در ادامه به تمام اطلاعات منتشر شده و شایعات جذاب مربوط به این فیلم نگاهی خواهیم انداخت.

ادامه متن ممکن است شامل اسپویل‌هایی از آثار قبلی Marvel، به خصوص سریال فالکون و سرباز زمستان شود.

حضور دو کاپیتان آمریکا

بزرگترین سوالی که بعد از تایید ساخت فیلم کاپیتان آمریکا ۴ ذهن هواداران را مشغول می‌کند، این است که چه کسی در نقش کاپیتان محبوب آمریکایی‌ها ظاهر خواهد شد؟

از پیش تایید شده است که این فیلم بر روی سم ویلسون به عنوان “Cap” جدید تمرکز خواهد کرد. اما طرفداران سر سخت استیو راجرز نباید ناامید شوند. چراکه طبق یکی از شایعات، مارول برنامه دارد تا بازگشت کریس ایوانز در نقش استیو راجرز را در این فیلم پایه‌ریزی کند. پس می‌توان انتظار حضور کوتاهی از این شخصیت دوست داشتنی در فیلم یا صحنه‌های پس از تیتراژ داشت. حتی ممکن است صحنه‌هایی از زندگی جدید راجرز در خط زمانی متفاوتش که در فیلم Avengers: Endgame رقم خورد ببینیم.

بازگشت US Agent (مامور آمریکا)

یکی از شخصیت‌های جدیدی که در سریال The Falcon and The Winter Soldier معرفی شد، جان واکر نام داشت که البته به کاپیتان آمریکای قلابی هم معروف شده بود. او قرار بود جانشین ناخلف استیو راجرز باشد، اما با تزریق سرم ابر سرباز (Super-soldier) تا حدی به جنون رسیده بود. سریال در جایی به پایان رسید که شخصیت والنتینا آلگرا دفانتین، لقب مامور آمریکا را برای واکر برگزید. این شخصیت در کامیک بوک‌ها هم با همین نام شناخته می‌شود. با این تفاصیل ممکن است ادامه داستان جان واکر را در فیلم کاپیتان آمریکا ۴ شاهد باشیم.

شخصیت Valentina Allegra De Fontain

همانطور که اشاره شد کاراکتر دفانتین با بازی جولیا لوئیس دریفوس برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول ظاهر شد. ما می‌دانیم که این شخصیت مرموز قرار است در فیلم Black Widow هم حضور داشته باشد. پس بسیار محتمل است که این حضورهای کوتاه در نهایت باعث تبدیل شدن او به یکی از آنتاگونیست‌های اصلی دنیای مارول شود. ضمنا با نگاهی به تاریخچه والنتینا در دنیای کامیک می‌توان متوجه شد که حضور او در اولین فیلم سم ویلسون به عنوان کاپیتان دور از انتظار نیست.

در کامیک‌ها والنتینا یکی از اعضای سازمان Shield است که در نهایت به یکی از رهبران سازمان مخوف Hydra تبدیل می‌شود و به اسم مادام هایدرا هم معروف است.

شخصیت باکی بارنز

شرکت مارول هنوز صحبتی در مورد حضور شخصیت باکی بارنز با نام مستعار “سرباز زمستان” در فیلم کاپیتان آمریکا ۴ نکرده است. اما بعد از موفقیت سریال تلویزیونی و شیمی جذاب باکی و سم، خیلی بعید است که سازندگان قید حضور باکی در این فیلم را بزنند. به هرحال می‌دانیم که مارول از زمان انتشار دنباله “جنگ داخلی” به دنبال معرفی این گروه دو نفره بوده است و اگر حالا تصمیم به کنار گذاشتن آن کند، حسابی متعجب می‌شویم.

شخصیت شارون کارتر و دلالی قدرت

سریال فالکون و سرباز زمستان با یکی از صحنه‌های پس از تیتراژ کلاسیک مارول به پایان رسید. در این صحنه شاهد حضور شارون کارتر بودیم که فرمان عفو دریافت می‌کند و به او پیشنهاد کار دوباره در سازمان شیلد داده می‌شود. اما قبل از پایان این صحنه، شارون با فردی ناشناس تماس گرفت و پیشنهاد فروش تجهیزات فوق پیشرفته شیلد، بعد از مستقر شدن در این سازمان را داد.

سم در صادر شدن فرمان عفو شارون کارتر نقش داشته است. به همین دلیل احتمال حضور او به عنوان آنتاگونیست در فیلم کاپیتان آمریکا ۴ وجود دارد.

البته با توجه به اینکه شارون قصد فروش سخت‌افزارهای نظامی فوق سری را دارد، می‌توان پیش بینی کرد که در سریال Armors Wars شبکه دیزنی پلاس هم حضور خواهد داشت. در این سریال خواهیم دید که تکنولوژی تونی استارک به دست افراد شرور افتاده است.

بازیگران و تیم سازنده

فیلم کاپیتان آمریکا ۴ به تازگی تایید شده است. پس فعلا نمی‌توان انتظار اطلاعات زیادی درباره تیم بازیگری و عوامل سازنده فیلم داشت.

قاعدتا آنتونی مکی و سباستین استن به ترتیب در نقش‌های سم ویلسون و باکی بارنز نقش آفرینی خواهند کرد. ضمن اینکه تایید شده است که مالکوم اسپلمن، نویسنده و تهیه کننده این فیلم در حال کار بر روی فیلمنامه اثر است.

تاریخ انتشار

هنوز تاریخ انتشار دقیق و رسمی برای فیلم کاپیتان آمریکا ۴ در نظر گرفته نشده است، اما می‌توان حدس زد که چند سالی با انتشار این فیلم فاصله داریم. از آن جایی که فیلم در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و مارول تقویم بسیار شلوغی برای تولید و انتشار سایر آثار سینمایی و تلویزیونی خود دارد، احتمالا تا سال ۲۰۲۴ میلادی باید منتظر فیلم بعدی Caprtain America باشیم.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *