0

اکتیویژن زمان رسمی معرفی بازی Call of Duty Vanguard را اعلام کرد

پس از چندین ماه انتشار شایعات و گمانه‌زنی‌های متفاوت، بالاخره زمان معرفی رسمی بازی Call of Duty Vanguard توسط اکتیویژن اعلام شد. این ناشر بزرگ آمریکایی با انتشار یک تیزر کوتاه در اکانت توییتر کال آو دیوتی، علاوه بر اعلام زمان معرفی بازی، از کاور رسمی هم رونمایی کرده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. بر اساس متن توییت، معرفی کامل در بازی وارزون انجام می‌شود و کاربران می‌توانند با مراجعه به بازی، در رویداد معرفی شرکت کنند.

تیزر منتشرشده از بازی Call of Duty Vanguard، یک برش کوتاه از نبردی تاریخی را به نمایش می‌گذارد و جزئیات بسیار زیادی از میدان نبرد را می‌بینیم. پس از آشنایی با محیط نبرد و سربازان و سلاح‌های قدیمی، کاور رسمی بازی نشان داده می‌شود و می‌توانیم چهار سرباز مختلف را که در وسط نبرد قرار دارند، مشاهده کنیم. این تصویر توسط افراد مختلفی و در طی هفته‌های گذشته منتشرشده بود و این نشان می‌دهد که اکتیویژن موفق به جلوگیری از درز اطلاعات نشده است.


تیزر معرفی بازی Call of Duty Vanguard منتشر شد

معرفی کال آو دیوتی جدید روز پنج‌شنبه و ساعت 21:30 به‌وقت‌ایران در بازی وارزون انجام می‌شود. اکتیویژن همچنین یک ساعت قبل از شروع مراسم، یک رویداد ویژه برای طرفداران وارزون در نظر گرفته و XP دو برابر را حتی برای سلاح‌ها و بتل پس هم فعال کرده و بهتر است یک ساعت قبل از معرفی، به انجام بازی بپردازید و سپس مراسم را مشاهده کنید. فعلاً مشخص نیست مراسم معرفی بازی Call of Duty Vanguard چقدر طول می‌کشد و ازآنجایی‌که گیمزکام هم هفته‌ی آینده برگزار می‌شود، احتمال انتشار اطلاعات کامل پایین است. ممکن است تنها یک تریلر از گیم پلی مشاهده کنیم و معرفی کامل تغییرات به رویداد هفته‌ی آینده موکول شود.

نسخه‌ی جدید بازی کال آو دیوتی به وقایع جنگ جهانی دوم و نبرد در اقیانوس آرام خواهد پرداخت و همچنین بخشی از بازی‌ هم در اروپا دنبال می‌شود. شایعات حاکی از تغییر نقشه‌ی اصلی بازی وارزون و جایگزینی وردانسک با یک مپ اقیانوسی است که تمامی تغییرات با انتشار بازی انجام می‌شود. همچنین احتمال استفاده از موتور گرافیکی IW8 که برای اولین در بازی مدرن وارفر استفاده شد، وجود دارد و هدف از این کار، یکدست شدن گیم پلی کال بخش چند نفره با Warzone است.

کاور بازی Call of Duty Vanguard

در حال حاضر اطلاعات زیادی در دسترس نیست و می‌توانید تا زمان معرفی بازی، فهرست شایعات مطرح‌شده را مطالعه کنید و خود را برای رویداد پنج‌شنبه آماده کنید؛ در صورتی اطلاعات درز پیداکرده درست باشند، نسخه‌ی آزمایشی بازی به‌زودی و در طی هفته‌های آینده منتشر می‌شود و مانند شماره‌های پیشین مجموعه، نسخه‌ی بتا ابتدا در دسترس کاربران پلی‌استیشن قرار خواهد گرفت. شما انتظار چه محتوایی از شماره جدید کال آو دیوتی دارید؟ آیا این اثر می‌تواند موفقیت عناوین پیشین را تکرار کند؟

  • فهرست تمامی شایعات بازی Call of Duty Vanguard

منبع:‌GamesRadar


مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر