0

بازی اکشن Unawake توسط استودیو ترکیه‌ای با آنریل انجین 5 معرفی شد

استودیو RealutyArts که در کشور ترکیه به فعالیت می‌پردازد؛ بازی Unawake را به‌عنوان اثری اکشن با مبارزات تن به تن معرفی کرد. این بازی با طراحی متفاوت توسط آنریل انجین 5 ساخته می‌شود برای انتشار در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است. استودیو از برچسب‌هایی مانند امکان شخصی‌سازی کاراکتر و همچنین اکشن ماجراجویی و نقش‌آفرینی استفاده کرده است. مبارزات بازی نیز جنبه‌هایی از هک اند اسلش را در خود خواهند داشت.
داستان بازی Unawake را می‌توان یک فانتزی تاریک خواند که الهام زیادی از دنیای ارباب حلقه‌ها گرفته است. کشور ترکیه به تالکین و ارباب حلقه‌ها علاقه بسیار زیادی دارند و بازی جدید نیز نمودی از همین علاقه است. در این بازی می‌توانید سرنوشت بشریت را در میان انبوهی از نیروهای تاریکی تعین کنید؛ موجوداتی که از بهشت و جهنم به‌سوی جهان حمله برده‌اند و نبرد نهایی آخرالزمان را شروع کرده‌اند. این اثر فانتزی با دوربین اول‌شخص روایت می‌شود و شما آخرین مبارزی هستید که می‌تواند دنیا را نجات دهد.

    بهترین بازی های اکشن تمام دوران که باید تجربه کنید

پی‌رنگ بازی در مورد یافتن یک شهر تاریخی و جادویی است که باعث می‌شود تا نیروهای تاریکی بار دیگر زنده شوند و بشریت به چالش کشیده شود. شما به‌عنوان یک مبارزه به دنیایی از ناشناخته‌ها قدم می‌گذارید و سعی می‌کنید تا حقیقت این جهان کهن را کشف کنید. پس از آنکه پا به دنیای تازه‌ای می‌گذارید؛ حقیقت و منطق برای همیشه تغییر داده می‌شوند. روند بازی حالت تاکتیکی دارد و طراحی نیز به‌صورت خیالی انجام شده و انواع و اقسام سلاح‌های عجیب با سیستم شخصی‌سازی دقیق استفاده شده‌اند. شما راز تاریکی را خواهید یافت که سرنوشت بشریت را برای همیشه تغییر خواهد داد.

Unawake یک بازی فانتزی تاریک
توسعه‌دهنده در صفحه استیم نوشته است که آن‌ها از قدرت آنریل انجین 5 برای ارائه محیطی سورئال و با جزئیات زیادی استفاده کرده‌اند. این موتور روی بهبود جو بازی تأثیر زیادی گذاشته است. هیچ‌کدام از دشمنان مشابه هم نخواهند بود و شیوه مبارزه با آن‌ها هر بار تغییر می‌کند.این باعث شده تا بازی Unawake حالتی تاکتیکی به خود بگیرد. استفاده از جنبه‌های نقش‌آفرینی همانند ارتقاء شخصیت باعث شده تا با روندی ساده روبه‌رو نباشیم. بیش از 20 توانایی مختلف برای شخصیت در نظر گرفته شده که با پیشرفت در بازی قابل دسترس خواهند بود.
توسعه‌دهنده با شرکت Toplitz برای انتشار بازی همکاری کرده و کار با آن‌ها را لذت‌بخش خوانده است. ناشر نیز در سوی دیگر از کار با این استودیو ترکیه‌ای تعریف کرده است و آن‌ها را شایسته حمایت کار می‌داند. ناشر فرایند مارکتینگ را برای شناساندن کامل بازی Unawake شروع خواهد کرد. در حال حاضر تنها می‌دانیم که بازی جدید برای کامپیوتر در سال 2023 منتشر می‌شود و خبری از کنسول‌های بازی نیست.

منبع: GamingBolt
نوشته بازی اکشن Unawake توسط استودیو ترکیه‌ای با آنریل انجین 5 معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر