0

بازی The Matrix Awakens برای پلی استیشن 5 لو رفت؛ تجربه‌ای نو با آنریل انجین 5

بازی The Matrix Awakens برای پلی استیشن 5 لو رفت؛ تجربه‌ای نو با آنریل انجین 5

 

اپیک گیمز معرفی آنریل انجین 5‌ را با یک دمو جالب انجام داد که توجه همگان را به خود جلب کرد. این تجربه‌ی کوتاه، ویژگی‌های موتور جدید اپیک گیمز را به تصویر می‌کشید و پتانسیل آن را نشان می‌داد. به تازگی تصویری از تجربه‌ای بر اساس موتور آنریل 5 درز پیدا کرده است که خبر از انتشار یک پروژه‌ی نامشخص از دنیای ماتریکس می‌دهد. بازی The Matrix Awakens در کدهای مخفی شبکه پلی استیشن (PSN) پیدا شده و فعلاً می‌دانیم که این اثر برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعاتی از The Matrix Awakens در دست نیست و مشخص نیست آیا با یک بازی ویدیویی روبه‌رو هستیم یا اینکه فیلم ماتریکس با قدرت موتور آنریل شرکت اپیک به فرم تازه‌ای نمایش داده خواهد شد. گفتنی است چهارمین شماره از مجموعه فیلم‌های ماتریکس، اواخر ماه در سینماها اکران خواهد شد و ممکن است این پروژه نیز با هدفی تبلیغاتی برای کنسول‌ پلی استیشن 5 و کامپیوتر منتشر شود.

توسعه‌دهندگان اپیک گیمز اخیراً به هنرمندان مختلفی برای ارائه تجربه‌ای نو از آثارشان کمک کرده‌اند و برای نمونه نمایشگاهی مجازی برای گروه ریدیوهد به نام Kid A Mnesia Exhibition توسعه داده‌اند که فضایی مدرن و اعجاب‌انگیز داشت. ممکن است این پروژه نیز دمو دیگری برای نمایش قدرت آنریل انجین 5 باشد و در صورتی که The Matrix Awakens قابل تجربه باشد و به صورت رسمی منتشر شود؛ اولین اثر توسعه‌یافته توسط موتور آنریل 5 خواهد بود که به صورت رسمی در اختیار عموم قرار گرفته است.

بازی The Matrix Awakens

The Matrix Awakens دمو یا بازی کامل؟

تابه‌حال چندین بازی رسمی از مجموعه ماتریکس ساخته شده است. از جمله این بازی‌ها باید به Enter The Matrix اشاره کرد که اثری در ژانر اکشن ماجراجویی بود و توسط شرکت آتاری در سال 2003 منتشر شد. بازی بعدی نیز The Matrix: Path of Neo بود و تجربه‌ای قابل‌قبول از دنیای ماتریکس ارائه می‌داد. احتمال معرفی بازی ماتریکس در مراسم گیم اواردز امسال وجود دارد و جف کیلی، مجری و تهیه‌کننده مراسم، اخیراً از معرفی بازی بزرگ خبر داده که به مدت 2.5 سال تحت توسعه بوده است.

  • با ویژگی های موتور گرافیکی Unreal Engine 5 آشنا شوید

مراسم گیم اواردز امسال با معرفی 40 تا 50 بازی مختلف همراه خواهد بود و انتظار معرفی آثار بزرگی از جمله نسخه بعدی BioShock را داریم. تصویر لو رفته از بازی The Matrix Awakens نشان از پروژه‌ای بزرگ دارد و مشخص نیست چه استودیو و ناشری پشت این اثر تازه است. نظر شما در مورد بازی ماتریکس چیست؟ آیا با اثری تراز اول روبه‌رو هستیم یا صرفاً فرم نمایشی تازه‌ای از فیلم‌های ماتریکس؟

منبع: GameSpot

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر