0

بازی Watch Dogs Legion کرک شد

بازی Watch Dogs Legion کرک شد

گروه امپرس بالاخره از پروژه جدید خود رونمایی کرد و کرک بازی Watch Dogs Legion را به صورت رسمی منتشر کرد. امپرس که در حال حاضر متشکل از یک نفر است؛ دو روز پیش خبر از شروع فرایند تست و بررسی کرک داد. آن زمان مشخص شد که کرک واچ داگز لیجن در روزهای آینده منتشر می‌شود و بالاخره این اتفاق رخ داد. امپرس از یک شیوه‌ی جدید برای شکستن قفل بازی استفاده کرده که می‌تواند روزنه‌ی امیدی برای کرک شدن بازی‌های جدید شود.

به گزارش اخبار بازی، مدت‌ها از زمان انتشار بازی Watch Dogs Legion می‌گذرد و این اثر جهان‌آزاد، متعلق به سال 2020 میلادی است؛ اما استفاده از مکانیسم امنیتی دنوو باعث شد تا هیچ گروهی موفق به شکستن قفل بازی نشود. امپرس ادعا کرده که «فناوری مخفی جدیدی» برای گذر از Denuvo استفاده کرده و این بازی با شیوه‌های پیشین کرک نشده است. گفتنی است هیچ گروهی غیر از امپرس، قادر به شکستن مکانیسم امنیتی دنوو نیست و این قفل در طی چند سال اخیر، پیچیده‌تر شده است.

انتشار کرک Watch Dogs Legion به لطف اهدای 500 دلار از سوی یک طرفدار رخ داده است. در واقع امپرس هر بازی را کرک نمی‌کند و همیشه از طرفداران درخواست می‌کند که برای کرک یک بازی جدید، 500 دلار اهدا کنند. در این حالت نیز فردی با اسم مستعار Pada، مبلغ گفته‌شده را پرداخت کرده است. او در پیامی به امپرس نوشته است که نیازی به دریافت بازی کرکی ندارد و بازی‌ها را خریداری می‌کند؛ اما این مبلغ را پرداخت کرده تا از این خانم حمایت کند و او را به انتشار کرک بازی‌های جدید مشتاق کند.

بازی Watch Dogs Legion کرک شد

نحوه نصب کرک Watch Dogs Legion

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی واچ داگز لیجن از چندین مکانیسم امنیتی استفاده کرده است. دنوو نسخه 10، یکی از شیوه‌های منع سرقت بازی بوده و شیوه‌های دیگری مانند UMProtect و همچنین uPLay R2 و البته ‌BattleEye استفاده شده تا جلوی هجوم هکرها گرفته شود. این کرک به لطف شبیه‌ساز توسعه‌یافته uPlay ایجاد شده و امپرس مجبور به دور زدن هم‌زمان چندین قفل امنیتی شده است. امپرس فناوری مخفی خود را معرفی نکرده و شیوه‌ی شکستن قفل دنوو نیز هیچ‌گاه تشریح نشده است. به‌هرحال فایل اصلی بازی به همراه کرک واچ داگز لیجن آپلود شده است و می‌توانید آن را از پارسی گیم دریافت کنید.

  • 10 بازی مشابه Watch Dogs که باید تجربه کنید

به‌منظور نصب کرک Watch Dogs Legion کافی است فایل بازی را از پارسی گیم دانلود کنید و سپس آن را از حالت فشرده خارج کنید. فایل Setup.exe را اجرا کنید و پس از نصب بازی؛ لازم است فایل‌های کرک موجود در پوشه EMPRESS را در مکان نصب بازی، قرار دهید. پس از آن کافی است بازی را اجرا کنید و از اثر جهان‌آزاد یوبی‌سافت لذت ببرید. احتمالاً نسخه‌های فشرده در روزهای آتی منتشر شود و می‌‌توانید تا آن موقع برای دریافت نسخه فیت‌گرل صبر کنید. برای شروع دانلود، بهتر است نگاهی به صفحات: سیستم مورد نیاز واچ داگز لیجن و همچنین ترینر Watch Dogs Legion بزنید.

منبع: CrackWatch

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر