0

برگزاری لیگ کشتی باشگاه‌های جهان از ۲۸ آبان در ارومیه قطعی شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، سعید خوشبخت با اشاره به برگزاری لیگ کشتی آزاد بزرگسالان باشگاه‌های جهان به میزبانی ارومیه اظهار کرد: این رقابت‌ها ۲۸ تا ۳۰ آبان ماه به مدت سه روز در ورزشگاه ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می‌شود. هم اکنون منتظر فروکش کردن کرونا هستیم تا کشورهای علاقه‌مند به شرکت در این دوره اعلام حضور کنند.

سرپرست هیات کشتی آذربایجان‌غربی گفت: کشورهای ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، هند، آمریکا، روسیه، اوکراین، ازبکستان، چین و بلغارستان تمایل به شرکت در این دوره از لیگ جهانی را دارند. از اکنون امکانات سخت‌افزاری برای میزبانی شایسته از این دوره از مسابقات مهیا شده و آمادگی کامل برای برگزاری آن وجود دارد.

مسابقات لیگ کشتی آزاد بزرگسالان باشگاه‌های جهان برای نخستین‌بار در تاریخ کشتی آذربایجان‌غربی آبان ماه سال گذشته برگزار شده بود و با توجه به میزبانی‌ها و تجربیات گذشته این شهر به عنوان میزبان انتخاب شده است.

در این رقابت‌ها یک تیم نیز از استان آذربایجان‌ غربی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران حضور خواهد داشت و مسئولان کشتی استان درصدد آماده‌سازی یک تیم قدرتمند در این رقابت‌ها هستند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر