صفحه اصلی کرونا بستری ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل / ۲۵ نفر ترخیص شدند

بستری ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل / ۲۵ نفر ترخیص شدند

0

محمدرضا رضایی بنا در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۹ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و خوشبختانه ۲۵ نفر با بهبودی نسبی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی در خصوص آمار تفکیکی موارد بستری ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در هر شهرستان اظهار کرد: از تعداد بیماران بستری طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ نفر از اردبیل، ۵ نفر پارس‌آباد، ۵ نفر مشگین‌شهر، ۲ نفر گرمی، ۱ نفر بیله سوار و ۴ نفر از خلخال گزارش شده است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر تعداد ۲۰۲ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۵۴ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

رضایی بنا بیان کرد: متأسفانه ۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلاء به بیماری کرونا فوت شده و در حال حاضر میزان بستری نسبت به روز گذشته روند افزایشی را نشان می‌دهد لذا با توجه به اینکه وضعیت شهرستان اردبیل همچنان قرمز است از عموم مردم درخواست داریم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک مخصوصاً در نواحی پر ازدحام را در اولویت قرار دهند.

وی ادامه داد: عزاداران حسینی توجه داشته باشند در روزهای آخر عزاداری نیز همچنان به استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده توجه ویژه داشته باشند و سالمندان و کودکان نیز حد الامکان از حضور در اماکن پرتجمع خودداری نمایند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *