0

بهرنگ علوی و نسیم ادبی بازیگران “تقدیر”/ بهمن‌ماه برای پخش آماده می‌شود- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ “تقدیر” سریال تلویزیونی است که این روزها خودش را آماده فیلمبرداری می‌کند که در مشهد کلید بخورد. بازیگران “تقدیر” انتخاب شده‌اند اما به‌دلیل قطعی نشدن قراردادهایشان فعلاً نامی از آنها برده نشده است. سریال “تقدیر” درباره انقلاب فرهنگی ساخته می‌شود، کاری دانشگاهی که رابطه میان چند استاد دانشگاه را که اعضای هیئت مدیره دانشگاهی هستند از زمان قدیم نشان می‌دهد.

کارگردانی این سریال را حسن آخوندپور به‌عهده دارد، این سریال 30قسمتی 40دقیقه‌ای در شهر مشهد مقابل دوربین خواهد رفت. “تقدیر” درامی عاشقانه درباره انقلاب است که در سال‌های 1354 تا 1358 رخ می‌دهد و در ادامه به زمان حال می‌رسد. بهادر اسدی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی درباره پیشرفت مراحل پیش‌تولید به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت: همه کارها را داریم آماده می‌کنیم تا 15 شهریورماه، “تقدیر” در مشهد کلید بخورد. 4 ماه و نیم در مشهد کار داریم و بعد ان‌شاءالله به مشکلی برنخوریم و شرایط کرونایی اجازه بدهد، کار برای پخش در بهمن ماه آماده خواهد شد. البته مدیران درباره پخش آثار تصمیم‌گیری می‌کنند اما ما وظیفه داریم هرچه زودتر کارمان را برای پخش، آماده کنیم.

وی درباره بازیگران سریال، توضیح داد: بازیگران مشخص شده‌اند اما تا زمانی که جلوی دوربین قرار نگیرند نمی‌توانیم نامی از آن‌ها ببریم، چون قطعی نشده‌اند. اما ان‌شاءالله در خدمت بهرنگ علوی و نسیم ادبی به‌عنوان بازیگران اصلی سریال خواهیم بود. 5 بازیگر نقش محوری داریم که 70 درصد بازیگران آن چهره خواهند بود و 30 درصد هم از بازیگران جوان و تئاتری مشهد استفاده خواهیم کرد.

تهیه‌کننده سریال “تقدیر” درباره موضوع سریال و استفاده از فضای کرونایی در این سریال تلویزیونی، گفت: یکی از موضوعاتی که این روزها توجه ما را جلب کرده بحث استفاده از ضدعفونی‌ها به‌جهت جلوگیری از شیوع کرونا است. اما نکته مهم اینجاست که مردم باید بدانند الکلی که استفاده می‌کنند به‌طور 70درصدی، باکتری‌های مفید بدن‌شان را از بین می‌برد؛ در صورتی که می‌توانند با اضافه کردن مقداری آب خیلی از مشکلات‌شان را حل کنند، با این اتفاق می‌توانند ویروس کرونا را از بین ببرند و یا جلوی شیوعش را بگیرند. این موضوعات باید در قالب آموزش ارائه شود تا مردم بیشتر درباره‌اش بدانند.

اسدی در پایان خاطرنشان کرد: ماجرای “تقدیر” به موضوع مهم دانشگاه‌ها و شرایط قبل و بعد از انقلاب گره خورده است. این آموزش از راه دور و به‌وسیله فضای مجازی و اینترنت در فضای کرونایی، از دستاوردهای انقلاب اسلامی است. در شرایطی که مملکت ما از سوی دشمنان مورد حمله سایبری قرار می‌گیرد اما ایران اسلامی با تدبیر و اصول نمی‌گذارد از پیشرفت عقب بماند این اتفاقات را باید در کارهای تلویزیونی نشان داد و امیدوارم “تقدیر” بتواند این پیشرفت‌ها و توسعه و شکوفایی بعد از انقلاب اسلامی را به‌خوبی نشان دهد.

انتهای پیام/+

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر