0

تاریخ عرضه گلکسی S21 FE سامسونگ احتمالا تا مهر یا آبان‌ماه به تعویق می‌افتد

سامسونگ نیز در بین شرکت‌هایی قرار دارد که به دلیل کمبود جهانی تراشه با مشکلاتی روبرو است. با وجودی که پیشتر گفته شده بود ممکن است تولید گلکسی S21 FE متوقف شود، به نظر می‌رسد علاقمندان می‌توانند در زمانی بین مهرماه یا آبان‌ماه منتظر دستگاه مورد نظر خود باشند.

گزارش جدیدی از کره جنوبی منتشر شده که نشان می‌دهد عرضه گوشی گلکسی S21 FE سامسونگ از اواسط مرداد ماه به زمانی در ماه مهر یا آبان موکول شده است و همچنین به نظر می‌رسد تعداد محدودی از این گوشی در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

گوشی گلکسی S21 FE سامسونگ که انتظار می‌رود یک پرچمدار مقرون به صرفه‌تر در رنج قیمتی بیش از ۱۰۰۰ دلار باشد، در کشورهای کره جنوبی یا ژاپن عرضه نخواهد شد و در ابتدای کار خود، فقط بازار‌های ایالت متحده و اروپا را هدف قرار می‌دهد.

همچنین پیش از این برخی منابع این صنعت فاش کرده‌ بودند که سامسونگ قصد دارد تولید این گوشی را به طور کامل متوقف کند اما محبوبیت سری FE باعث شد این شرکت تولید‌کننده کره‌ای تصمیم بگیرد تعداد محدودی از این گوشی تولید و روانه بازار کند. البته سامسونگ عنوان می‌کند که این روش فقط یکی از مواردی است که در نظر دارند و هنوز هیچ تاییدیه نهایی اعلام نشده است. آن‌ها در بیانیه خود اعلام کرده بودند:

«اگرچه نمی‌توانیم اطلاعاتی درباره جزئیات دستگاه معرفی نشده بدهیم، اما درباره تعلیق تولید این محصول، چیزی مشخص و تعیین نشده است.»

معضل جهانی کمبود تراشه مسئله مهمی است که سری گلکسی نوت سامسونگ را نیز تحت تاثیر قرار داده است و در سال آینده شاهد یک گوشی جدید از این سری خواهیم بود. اخیرا طبق مستندات مربوط به تاییدیه ۳C گلکسی S21 FE تایید شده بود که این گوشی از فناوری شارژ سریع ۲۵ واتی بهره می‌برد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر