0

تریلر هنگام انتشار بازی Final Fantasy 16 منتشر شد

به عنوان بخشی از رویداد PlayStation Showcase، تریلر هنگام انتشار بازی جدید سری فاینال فانتزی یعنی بازی Final Fantasy 16 منتشر شد.
بازی Final Fantasy XVI تازه‌ترین اثر از مجموعه مشهور و محبوب فاینال فانتزی بوده که در حدود یک ماه تا ارائه آن روی کنسول نسل نهمی پلی استیشن باقی مانده است. فاینال فانتزی 16 یکی از آثار حاضر در رویداد پلی استیشن شوکیس بوده که به واسطه آن تریلر هنگام انتشار این بازی تحت عنوان Salvation به نمایش گذاشته شد.

    مورد انتظارترین بازی های سال 2023

بازی Final Fantasy 16 در سرزمینی به نام Valisthea رخ می‌دهد که مملو از Mothercrystal‌ها است. این کوه‌های درخشان کریستالی، قلمرو‌های مختلف را احاطه کرده و اثیر را به آن‌ها هدیه می‌دهند. ساکنین Valisthea از Mothercrystal‌ها برای تقویت جادوهای روزمره خود استفاده می‌کنند. با این حال اثیر شروع به محو شدن کرده و سرزمین‌های بی‌جان بیش از پیش گسترش پیدا کرده‌اند. چنین شرایط ناامید‌کننده‌ای ملت‌های مختلف را به سمت جنگ و نزاع سوق داده است.

تریلر هنگام انتشار Final Fantasy XVI

در قالب تریلر هنگام انتشار بازی Final Fantasy 16، شرایط زندگی سخت و دشواری را که Bearer‌ها با آن مواجه هستند، می‌بینید. این افراد با توانایی متولد شده‌اند که به کمک آن می‌توانند به دلخواه از جادو استفاده کنند. همچنین با ماهیت واقعی Mothercrystal‌ها که تصور می‌شود نعمتی برای بشریت هستند، آشنا خواهید شد.
تریلر هنگام انتشار بازی Final Fantasy 16، بخش‌های کوچکی از مسیری را نشان می‌دهد که در قالب آن کلایو رزفیلد، پروتاگونیست این اثر، شمشیر به دست گرفته و برای مقابله با سرنوشت بی‌رحمانه‌اش تلاش می‌کند. همچنین شاهد خرابی‌های به بار آمده توسط Dominant‌ها، افرادی با قدرت احضار و استفاده از Eikon‌ها، هستیم.

بازی Final Fantasy 16 انحصاری پلی استیشن 5 است
از آن جایی که کلایو و Dominant‌ها آرمان‌ها و اهداف خود را درست دانسته و آن‌ها را دنبال می‌کنند، تقابل آن‌ها با یکدیگر چگونه خواهد بود؟ سرزمین Valisthea به عنوان میدان نبرد این دو قدرت مخالف چه سرنوشتی خواهد داشت؟ این‌ها سوالاتی هستند که باید پاسخ آن‌ها را با تجربه بازی فاینال فانتزی 16 به دست بیاورید.

    بازی هایی که در سال 2023 بیست ساله می شوند

تریلر هنگام انتشار بازی جدید سری فاینال بازی Final Fantasy 16 در تاریخ 22 ژوئن (1 تیر) به صورت انحصاری روی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
منبع: Playstation Blog
نوشته تریلر هنگام انتشار بازی Final Fantasy 16 منتشر شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر