صفحه اصلی کرونا تعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی در اصفهان به ۱۱ نفر رسید

تعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی در اصفهان به ۱۱ نفر رسید

0

به گزارش خبرنگار مهر، طاهره چنگیز شامگاه جمعه در شورای اداری استان اصفهان که با حضور محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور برگزار شد با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشمی اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در این مراکز در وضعیت ثابت است و بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ بیمار در مراکز ما بستری هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شیوع ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در استان اصفهان نگران کننده است، ابراز داشت: تاکنون ۱۱ مورد قطعی مثبت مبتلا به این ویروس در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل شناسایی شده که بسیار نگران کننده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه ویروس جهش یافته انگلیسی واگیردارتر و کشنده‌تر از کرونای ووهان است، اضافه کرد: این ویروس به شدت کودکان و نوجوانان را درگیر کرده و آسیب‌های بیشتری را دارد.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان را بهترین راهکار مقابله با شیوع کرونا و به ویژه نوع انگلیسی آن اعلام کرد و افزود: باید شهروندان از حضور در تجمعات خودداری کنند چرا که بسیاری از مبتلایان به کرونای انگلیسی در تجمعات حضور داشته‌اند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *