0

جریمه با کلمه “یادم تو را فراموش”/ رقابت رادیویی‌ها برای بالا بردن تمرکز ذهن- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،  مژده آقا محمدی تهیه‌کننده مسابقه رادیویی “یادم تو را فراموش” به خبرنگار خبرگزاری تسنیم،  گفت: این برنامه با رویکرد طنز در راستای «تمرکز ذهن» است و شرکت‌کنندگان می‌توانند قدرت تمرکز خود را در این راستا محک بزنند.

وی افزود: با شرکت‌کننده‌های مسابقه بدون‌اطلاع قبلی تماس گرفته می شود و برنامه در فضایی شاد و طنز کارش را آغاز می‌کند. مجری و شرکت‌کننده هر کدام کلمه‌ای انتخاب کرده که در طول مسابقه اگر به زبان بیاورند طرف مقابل باید از عبارت (یادم) استفاده کند و اگر فراموش کند (یادم تورا فراموش ) به او گفته می‌شود که همراه با جریمه خواهد بود. سؤالاتی هم در طول مسابقه از شرکت‌کننده پرسیده می‌شود که اگر پاسخ درست به آنها داده نشود باز جریمه خواهند شد.  جریمه هم انجام کارهای طنز مثل تکرار عبارت‌های سخت یا خوانندگی و … خواهد بود.

مژده آقا محمدی تأکید کرد: ضرورت و اهمیت این برنامه داشتن برنامه مسابقه‌ای در رادیو صبا و نیاز به تعامل با شنوندگان است. با توجه به مردمی بودن این شبکه و علاقه عموم شنوندگان به مشارکت و ارائه طنازی‌ها و هنرهایشان و البته تلاش شبکه برای  ایجاد و آموزش داشتن روحیه طنز و شادی در مردم وجود چنین برنامه‌هایی ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد لحظات شاد،بالا بردن تمرکز  و اطلاعات عمومی،روحیه طنز شرکت‌کنندگان، تقویت خودباوری و اعتماد به نفس،دانش‌افزایی و ارتقاء آگاهی‌های فردی و اجتماعی از اهداف اصلی این برنامه است. تعامل با شرکت‌کنندگان  و تلاش برای آموزش روحیه طنز و شادی، تقویت اطلاعات و آگاهی‌های عمومی، تشویق به کسب علم و دانش و هنر و ارتقاء توانایی و مهارت‌های فردی و اجتماعی از دیگر اهداف فرعی این برنامه به شمار می‌رود.

برنامه رادیویی “یادم تو را فراموش” به تهیه‌کنندگی مژده آقامحمدی و بازیگری محمدمطلب روزهای زوج ساعت13:25 به مدت 20 دقیقه روی موج FM ردیف 578مگاهرتز از رادیو صبا پخش می‌شود.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر