0

حجم فایل دانلود بازی Saints Row مشخص شد

حجم فایل دانلود بازی Saints Row مشخص شد

بیشتر از یک هفته تا انتشار بازی Saints Row برای کامپیوتر و کنسول‌های بازی باقی مانده و این اثر جهان‌آزاد در تاریخ 23 اوت از راه خواهد رسید. صفحه توییتر حجم بازی پلی استیشن به‌تازگی، حجم فایل Saints Row برای دانلود را اعلام کرده و حال می‌دانیم که چقدر باید حجم برای بازی کنار بگذاریم. انتظار می‌رود که این حجم برای نسخه کامپیوتر نیز یکسان باشد.
بازی Saints Row جدید در شهر سانتو ایلسو جریان دارد و ماجراهای گروهی از دوستان را قبل از تشکیل سینت‌ها روایت می‌کند. سپس اتفاقات مهمی رخ می‌دهند و نبرد میان گروه‌های تبه‌کار شروع می‌شود و چهره شهر برای همیشه تغییر پیدا می‌کند. با نزدیک شدن به زمان انتشار، می‌توانیم درک اولیه‌ای از حجم بازی پیدا کنیم و اینکه چقدر فضا باید روی کنسول خود داشته باشیم.
طبق گفته PlayStation Game Size که صفحه توییتر بسیار معتبری است و آگاهی زیادی از تغییرات فروشگاه پلی استیشن دارد؛ نسخه PS4‌حدود 60.3 گیگابایت حجم دارد و این حجم برای نسخه PS5 نیز 53.5 گیگابایت است. دلیل اختلاف حجم، فناوری کراکن پلی استیشن 5 است که بازی‌ها را به‌صورت فشرده در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اگرچه حجم دقیق نسخه ایکس باکس و کامپیوتر اعلام نشده، اما این رقم به نسخه PS4 نزدیک خواهد بود و حدود 60 گیگابایت باید دانلود کنید.

حجم بازی Saints Row
شصت گیگابایت برای یک بازی ویدیویی حجم زیادی به حساب می‌آید؛ اما در مقایسه با دیگر بازی‌ها چندان زیاد نیست. اگر فضای زیادی روی کنسول خود ندارید؛ بهتر است که دست به کار شوید و اندکی جا باز کنید. این صفحه توییتر علاوه بر حجم بازی Saints Row، زمان شروع پیش دانلود را اعلام کرده است. می‌توانید روز 21 اوت (30 مرداد) به دانلود فایل‌ها بپردازید و سپس سه روز پس از آن و هنگام انتشار، ماجراجویی خود را همراه گروه‌های تبه‌کار شروع کنید. گفتنی است هنوز حجم فایل آپدیت روز اول مشخص نشده است.

    تمام آنچه باید در مورد ریبوت بازی Saints Row بدانید

استودیو Volition در طی چند روز اخیر تریلرهای مختلفی از بازی نبرد سینت‌ها منتشر کرده و نگاه نزدیکی به داستان، شخصیت‌ها و گیم پلی انداخته است. این بازی از چند مکانیسم نو استفاده می‌کند و طبق گفته توسعه‌دهنده، بخش آنلاین آن از GTA Online بهتر خواهد بود. اگر اخبار بازی چند وقت اخیر را دنبال کرده باشید؛ می‌دانید که سیستم مورد نیاز Saints Row نیز اعلام شده؛ اما هنوز خبری از سیستم پیشنهادی با گرافیک بالاتر نیست.
ریبوت Saints Row در اوایل شهریور از راه می‌رسد و کمتر ناشری به عرضه بازی تراز اول در چنین زمانی می‌پردازد. معمولاً بازی‌های بزرگ در ماه آبان منتشر می‌شوند؛ اما حجم بیش از حد بازی‌های امسال باعث شده تا شهریور به آبان ترجیح داده شود. منتظر انتشار بازی برای پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر باشید.
منبع: GameRant
منبع خبر : پارسی گیمز
مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر