صفحه اصلی کرونا دانشگاه ها ملزم به برگزاری دوره های آموزش مجازی ویژه اساتید شدند

دانشگاه ها ملزم به برگزاری دوره های آموزش مجازی ویژه اساتید شدند

0

علی خاکی صدیق در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برآیند فراگیری آموزش‌های مجازی بین دانشجویان و این‌که چقدر این آموزش ها  جواب داده است، گفت: یک گزارشی در این خصوص آماده شده و آمار از درصد دانشگاه‌هایی که تسهیلات آموزشی برای دانشجویان قائل شده‌اند، گرفته شده است.

وی ادامه داد: در این گزارش اینکه چقدر آموزش مجازی ارائه شده است، چه تعداد درس‌ها به صورت آنلاین بوده و نقاط ضعف دروسی که آنلاین نبوده ولی غیرحضوری بوده ، تقریباً شناسایی شده  و بازخوردهایی به دانشگاه‌ها داده شده است.

 معاون آموزشی وزیر علوم ادامه داد: اسفند نود ۹۸ زمانی که در شرایط کرونا قرار گرفتیم تقریبا غافلگیر شدیم، اعضای هیات علمی نیز همین طور، جزوه آماده نداشتند، تولید محتوا نکرده بودند و این تجربه شامل این‌ها نیز می شود.

وی ادامه داد: برای همین نامه‌ای به دانشگاه‌ها ارسال شد که دوره‌های آموزشی برای آن دسته از اعضای هیات علمی که هنوز با کارکردهای آموزش الکترونیک آشنا نیستند، برگزار کنند آن دسته از  اساتیدی که با آموزش های الکترونیک آشنا هستند نیز برای مهرماه تولید محتوا کرده و  دروس آماده داشته باشند و با آمادگی لازم وارد سال تحصیلی جدید شوند.  

خاکی صدیق افزود: امیدواریم اعضای هیات علمی و نظام ای تی دانشگاه ها با آمادگی بیشتری وارد ترم جدید شده و از این تجربیات استفاده کنند.  

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *