0

دانلود بازی StarCrawlers Chimera برای PC

دانلود بازی StarCrawlers Chimera برای PC

 

دانلود بازی StarCrawlers Chimera برای کامپیوتر

دنیاهای آینده در بازی‌های ویدیویی سبک‌های متفاوتی دارند که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی از آینده را به نمایش می‌کشاند. یکی از سبک‌هایی که به‌تازگی بسیار ترند شده و بازی‌های زیادی دنیای خودشان را بر مبنای آن طراحی کرده‌اند، سبک سایبرپانکی است. دنیاهای سایبرپانکی مملو از تکنولوژی‌های پیشرفته، ربات‌ها و همچنین چراغ‌های نئون رنگارنگ هستند. بازی StarCrawlers Chimera از استودیو Juggernaut Games عنوانی جدید و سایبرپانکی بوده که مبارزات جذابی در سبک نقش‌آفرینی‌های نوبتی داخل آن انتظارتان را می‌کشد.

داستان بازی در آینده‌ای دور جریان دارد و شما در نقش مأموری مجهز و ماهر باید وارد یک آزمایشگاه سری با نام Chimera BioPharma شده و دکتری به اسم Cerberus را پیدا کنید. از آنجا که رئیس شما پول خوبی را برای این کار پیشنهاد داده، تمام تجهیزات و مهارت خود را برای انجام درست مأموریت آماده کرده‌اید. زاویه دوربین بازی اول‌شخص طراحی شده اما برخلاف انتظار، تمامی مبارزات و سبک بازی، نقش‌آفرینی نوبتی بوده که در نوع خودش نوآوری محسوب می‌شود.

کاراکتر شما به بیش از 100 قابلیت مختلف دسترسی دارد و 36 ویژگی منحصربه‌فرد هم در قالب درختی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با پیشروی در بازی و شکست دشمنان، به‌تدریج امتیاز بیشتری برای باز کردن قابلیت‌ها به دست می‌آورید. تنوع این ویژگی‌ها به شما آزادی عمل زیادی در قوی کردن کاراکتر اصلی می‌دهد. همچنین بیش از 50 مدل سلاح آینده‌گرایانه در اختیار شما است که هرکدام قدرت تخریب و کاربرد متفاوتی داشته و در برابر دشمن خاصی کارآمدتر هستند. تنوع دشمنان بازی هم بالا بوده و 30 گونه مختلف از آن‌ها را ملاقات خواهید کرد.

مبارزات سبک نوبتی داشته و در هر راند باید تاکتیک و حرکات مناسبی را انتخاب کنید تا بتوانید به پیروزی برسید. این موضوع فرصت زیادی برای فکر کردن و انتخاب تصمیم درست به شما می‌دهد و به دلیل تنوع قابلیت‌ها، سلاح‌ها و دشمنان، هر مبارزه سبک متفاوتی دارد و هرگز گیم پلی برای شما تکراری نخواهد شد. تلفیق دوربین اول شخص با دنیای سایبرپانکی و مبارزات نوبتی بازی جذاب و متفاوتی را تشکیل داده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Darkest Dungeon 2 و Ruin Raiders را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی StarCrawlers Chimera با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 10 64-bit
Processor: 2.2Ghz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 1024mb Dedicated VRAM
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر