صفحه اصلی سرگرمی دختر بابا لنگ درازی که ملکه زیبایی شد

دختر بابا لنگ درازی که ملکه زیبایی شد

0

یک دختر مدرسه ای ۱۳ ساله پس از آنکه به دلیل رشد عجیب قدش در مدرسه مسخره می شد ، حرفه مدلینگ را برگزید و حالا تبدیل به یک ملکه زیبایی شده است.

 

هریت لین با قد ۱۸۲ سانتی متر در ۱۳ سالگی بسیار بلندقدتر از هم سن و سالهایش می باشد و بدین جهت به القاب مختلفی او را صدا می کردند ولی حالا این نوجوان به آنها ثابت کرد که به قدش افتخار می کند و اخیرا نیز تاج دختر جوان شایسته تاین و ورگلکسی را از آن خود کرد.

 

او می گوید:”اغلب به من می گفتند برای بازی کردن با آنها خیلی بلند قد هستم و یا اینکه مناسب نیستم. من به راستی ناراحت و خجالت زده می شدم ولی حالا از آن به عنوان یک انگیزه استفاده کردم و آن را یک مزیت منحصر به فرد می بینم و به آن افتخار می کنم.”

 

“همچنان که بزرگتر شدم احساس کردم بلند قدی دیگر چیز خجالت آوری نیست و مردم دیگر به خودم توجه نشان دادند نه به قدم.”

 

هریت در ادامه صحبت هایش می گوید:”من از خانواده ی بسیار بلند قدی هستم ولی اخیرا قد من از قد پدرم که زیر ۱۸۲ سانتی متر دارد، بلندقدتر شده ام.”

 

قد هریت همیشه از دختران همسن و سالش بلند تر بوده است در سن پنج سالگی نیز ۷٫۵ سانت بلند قد تر از بقیه و در سن ۱۰ سالگی تقریبا ۱۵سانت بلندتر از بچه های دیگر بود. بر اساس روند رشد قدی هریت، پزشکان معتقدند هریت که با مادر ۴۲ ساله ، پدر ۴۹ ساله و برادرش ویلیام ۱۱ ساله زندگی می کند، قدش به ۱۹۰ سانتی متر خواهد رسید.

 

ولی قد بلند او باعث فشار خون پایین وی شده که اغلب منجر به بیهوشی های خفیف می شود و به گفته خودش بیشتراوقات تهوع و سرگیجه دارد. تنها درمانی که به او پیشنهاد شده نوشیدن آب کافی و سبک زندگی فعال و سالم است.

 

دختر بابا لنگ درازی که ملکه زیبایی شد

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *