0

رامبو و دنی ترهو به بازی Far Cry 6 می‌آیند

رامبو و دنی ترهو به بازی Far Cry 6 می‌آیند

 

یوبی‌سافت از مسیر راه آپدیت‌ها و محتوای الحاقی بازی Far Cry 6 رونمایی کرده و قرار است بسته‌های الحاقی و آپدیت‌های متعددی را برای این شوتر اول‌شخص منتشر کند. کمتر از یک ماه تا انتشار رسمی بازی فارکرای 6 مانده و حال که بازی طلایی شده و فرایند توسعه آن پایان یافته است؛ وقت آن است در مورد آپدیت‌ها و دی‌ال‌سی‌های بازی بشنویم. اسامی بزرگی مانند رامبو و سریال Stranger Things توسط یوبی‌سافت اعلام شده‌اند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

یوبی‌سافت چند ماه پیش، اولین محتوای الحاقی بازی Far Cry 6 را معرفی کرد که کنترل شخصیت‌های منفی مجموعه را در اختیار بازی‌کنان قرار می‌دهد. آنتاگونیست‌های این مجموعه از جمله واس و پیگان مین به فارکرای 6 اضافه می‌شوند و جالب است که هرکدام از این شخصیت‌ها، دارای یک مأموریت مختص به خود خواهند بود و این اولین بار است که دنیای فارکرای را از دید شخصیت‌های منفی خواهیم دید و با دغدغه‌ها و چالش‌های آن‌ها آشنا می‌شویم.

بسته الحاقی Far Cry 6

بسته الحاقی Vaas: Insanity در آبان ماه منتشر می‌شود و پس از آن نیز Pagan: Control در ژانویه 2022‌ و در آخر نیز Joseph: Collapse در مارس 2022 منتشر می‌شود. هر سه بسته الحاقی نام برده، پولی خواهند بود و به صورت جداگانه قابل‌خرید هستند. افرادی که سیزن پس بازی Far Cry 6 را تهیه کنند، می‌توانند تمامی بسته‌های الحاقی را بدون پرداخت هزینه اضافه، تجربه کنند. این بسته‌های الحاقی به صورت کوآپ نیز در دسترس خواهند بود و کافی است یک نفر سیزن پس را تهیه کند و فرد دوم، به صورت رایگان به بازی دست پیدا خواهد کرد.


تریلر داستانی رسمی بازی Far Cry 6 منتشر شد [گیمزکام 2021]

جذاب‌ترین بسته‌های الحاقی بازی Far Cry 6، بدون شک به کراس‌اور با مجموعه‌های Stranger Things و رامبو اختصاص دارد. قرار است شخصیت رامبو و همچنین تعدادی از شخصیت‌های سریال Stranger Things در بازی فارکرای 6 حضور پیدا کنند. این بسته‌های الحاقی به صورت رایگان عرضه می‌شوند و نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافه نیست. حضور دنی ترهو، بازیگر مشهور هالیوود، از دیگر نکات قابل توجه است و قرار است همراه وی، مراحل جذابی را بگذرانیم.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شخصیت رامبو از روی سیلوستر استالونه ساخته نمی‌شود و همچنین بسته الحاقی Stranger Things The Vanishing نیز شامل یک مأموریت جالب با تم سریال است. در مورد تاریخ انتشار بسته‌های الحاقی معرفی‌شده، باید بگوییم که دنی ترهو در آذرماه به بازی اضافه می‌شود و پس از آن مأموریت رامبو در فوریه 2022 از راه می‌رسد و Stranger Things نیز در مارس 2022 پا به دنیای فارکرای می‌گذارد. افرادی که سیزن پس Far Cry 6 را تهیه کنند، قادر به دریافت Far Cry 3: Blood Dragon و آیتم‌های مختلفی به صورت رایگان خواهند بود.

  • نگاه اولیه به بازی Far Cry 6: بزرگ‌ترین فارکرای تاریخ

یوبی‌سافت قول معرفی محتوای بیشتر برای بازی در طی ماه‌های آینده را داده و بسته‌های الحاقی معرفی شده، پایان ماجرا نخواهد بود. منتظر انتشار بازی فارکرای 6 در تاریخ 15 مهر باشید.

منبع: PCGAMESN

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر