صفحه اصلی معرفی شخصیت جدید در بازی Injustice 2 با نام Starfire

معرفی شخصیت جدید در بازی Injustice 2 با نام Starfire

0

 

معرفی شخصیت جدید در بازی Injustice 2دارندگان نسخه‌های دیلاکس و آلتیمیت ادیشن بازی Injustice 2 می‌توانند امروز پس از اضافه شدن این شخصیت به این بازی، از حرکات زیبای این شخصیت استفاده کنند و حریفان خود را به چالش بکشند.

عنوان Injustice 2 که از ساخته‌های NetherRealm به حساب می‌آید، امروز یک شخصیت تازه از طریق بسته‌الحاقی جدید دریافت خواهد کرد که این شخصیت جدید، Starfire نام خواهد داشت. Starfire  مدتی پیش از طرف سازندگان این بازی معرفی شد و همچنین عنوان شد که این شخصیت در تاریخ ۸ آگوست یعنی همین امروز از طریق بسته‌الحاقی جدید آن، به این بازی اضافه خواهد شد.

این شخصیت در ضربه‌های پرشی و همینطور حرکات چرخشی سریع مهارت زیادی دارد. درواقع Starfire یک شخصیت بسیار مناسب برای افراد تازه‌کار به حساب می‌آید. همچنین Starfire می‌تواند از فواصل طولانی به دشمنان ضربه وارد کند و به‌صورت معلق در هوا نیز می‌تواند حرکات چشم‌نواز و سنگینی به دشمنان وارد کند. قطعاً این شخصیت می‌تواند با اضافه شدن به این بازی تا حد زیادی روی آن تاثیرگذار باشد و به جذابیت آن اضافه کند.

دارندگان نسخه‌های دیلاکس و آلتیمیت ادیشن این بازی می‌توانند از امروز از شخصیت جدید این بازی یعنی Starfire لذت ببرند و با آن به مبارزه با حریفان خود بپردازند. این شخصیت بخشی از بسته‌الحاقی Fighter Pack 1 می‌باشد که در آن شخصیت‌های دیگری نظیر Red Hood و Sub-Zero از بازی Mortal Kombat نیز حضور دارند. اما قطعاً این شخصیت آخرین شخصیت اضافه شده به این بازی نیست و ما در آینده شاهد شخصیت‌های بیشتری هستیم که به آن اضافه خواهند شد.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *