صفحه اصلی کرونا شناسایی اولین موردکرونای انگلیسی کهگیلویه وبویراحمد/بیمار فوت کرد

شناسایی اولین موردکرونای انگلیسی کهگیلویه وبویراحمد/بیمار فوت کرد

0

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ظهر یکشنبه با اشاره به شناسایی اولین بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در استان، گفت: یکی از هم استانی‌ها با سن ۳۴ سال در تاریخ چهارم بهمن ماه با تشخیص بیماری غیر کرونایی در اهواز بستری و در تاریخ ۱۸ بهمن با رضایت شخصی از بیمارستان ترخیص و به خانه‌اش در دهدشت مراجعه کرده و تا ۲۴ بهمن در منزل تحت درمان بوده است.

پرویز یزدان پناه افزود: این بیمار در روز ۲۵ بهمن به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت مراجعه و با تشخیص کرونا و درگیری ریوی بستری می‌شود.

وی ابراز داشت: به دلیل وخامت اوضاع در تاریخ ۲۹ بهمن به بیمارستان شهید جلیل انتقال داده می‌شود و روز ۸ اسفند در بخش مراقبت‌های ویژه فوت می‌کند.

یزدان پناه گفت: با شک به کرونای انگلیسی نمونه به تهران فرستاده شد که جواب نمونه مثبت بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: وضعیت کرونایی استان در یک شرایط شکننده و ناپایدار قرار گرفته و در صورت عدم رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات تبعات خطرناکی در پیش روی مردم استان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داد و شمار جانباختگان استان به ۴۴۹ نفر رسیده است.

یزدان پناه تصریح کرد: ۱۳۵ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد ۳۸ نفر مبتلای قطعی و ۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *