صفحه اصلی کرونا شناسایی ۱۸ بیمار کرونایی جدید در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته

شناسایی ۱۸ بیمار کرونایی جدید در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته

0

به گزارش خبرنگار مهر سیدعلیرضا مروجی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به سوءاستفاده برخی از افراد در فضای مجازی در مورد ۲ داروی «رمدسیور» و «فاویپیراویر»، اظهار کرد: شهروندان نباید به آگهی‌های فروش این ۲ دارو در فضای مجازی اعتماد کنند، چراکه این دو دارو به هیچ وجه در بین مردم و در داروخانه‌ها توزیع نمی‌شود و فقط به صورت سهمیه‌ای در بین بیمارستان‌های محل درمان بیماران کرونایی توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه پیش فروش واکسن کرونا هم که اخیراً در فضای مجازی تبلیغات آن دیده شده نیز یک کلاهبرداری است، ابراز کرد: از مردم می‌خواهیم به این آگهی‌ها توجهی نکنند، چراکه هنوز دارو و واکسن قطعی برای درمان کرونا شناسایی نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه در ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان تاکنون ۵۳ هزار و ۴۳۴ نفر به مراکز درمانی و تشخیصی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، تصریح کرد: تاکنون سه هزار و ۶۶۲ بیمار حاد تنفسی نیز از دو بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری شده است، خاطرنشان کرد: در مجموع در حال حاضر ۷۳ بیمار حاد تنفسی در این بیمارستان بستری هستند که از این تعداد ۲۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

ابتلای ۲۴۳۷ نفر در منطقه کاشان به ویروس کرونا

مروجی از فوت یک زن ۶۷ ساله در طول شبانه روز گذشته در اثر بیماری کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان خبر داد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ بیمار کرونایی جدید در منطقه کاشان شناسایی شده‌اند.

وی افزود: با شناسایی موارد جدید ابتلای ۲ هزار و ۴۳۷ نفر در منطقه کاشان به ویروس کرونا قطعی است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *