0

مدیر استودیوهای بتسدا: Starfield تنها یک بازی ویدیویی نیست

مدیر استودیوهای بتسدا: Starfield تنها یک بازی ویدیویی نیست

 

اطلاعات چندان زیادی در مورد بازی فضایی و علمی تخیلی شرکت بتسدا (Bethesda) در دست نیست و توسعه‌دهندگان ترجیح می‌دهند تا طرفداران را آرام با جهان وسیع آن آشنا کنند. تاد هاوارد، کارگردان بازی، اخیرا جزئیات بیشتری از بازی Starfield در گفتگو با مدیر استودیو تولیدکننده و همچنین کارگردان هنری بازی منتشر کرده است و وسعت این اثر جهان‌باز را به رخ طرفداران و علاقه‌مندان کشیده است.

اگر از جمله افرادی هستید که منتظر دریافت بازی مشابه Skyrim با جنگل‌های وسیع و دنیایی سراسر از شگفتی و اتفاقات خیالی بودید، صحبت‌های جدید کارگردان هنری بازی شما را ناامید خواهد کرد. مت کاروفانو (Matt Carofano) در این مورد می‌گوید: «استارفیلد فضای واقعی و علمی‌تری نسبت به دیگر بازی‌ها دارد. این یک بازی مبتنی بر واقعیت با فضایی زمینی در مورد جستجو و کاوش (در فضا) است.»

تیم توسعه بازی تمام تلاشش را برای ایجاد دنیایی مبنی بر واقعیت انجام داده و Starfield اثری است که درک فضا و داستان آن ساده‌تر و باورپذیر خواهد بود. جهان بازی استارفیلد نیز دارای روندی طبیعی و جدا از تصمیمات بازی‌کننده خواهد بود. تاد هاوارد در این مورد می‌گوید: «می‌توان به تماشای غروب آفتاب و چرخه‌ی روز و شب پرداخت و تنها نشست و تغییر دنیا را مشاهده کرد، انگار که هیچ روندی در بازی وجود ندارد. این ویژگی اهمیت زیادی برای ایجاد حس و حال متفاوت در بازی دارد.»

هر کدام از اعضای تیم تولید Starfield ایده‌ها و نظرات خود را در بازی گنجانده است. آنجلا برودر (Angela Browder) با اشاره به جنبه‌ی فنی تولید بازی می‌گوید: «ما افراد زیادی را داخل تیم داریم که به مسائل مختلفی مانند رباتیک و مهندسی بسیار آشنا هستند و از یک‌عمر دانش و معرفتی که کسب کرده‌اند در کارشان استفاده می‌کنند.»

مدیر استودیوهای بتسدا: Starfield تنها یک بازی ویدیویی نیست

جهان مستقل Starfield

تاد هاوارد در بخش دیگری از صحبت‌هایش به جهان وسیع استارفیلد پرداخت. وی باور دارد که با یک بازی ساده روبه‌رو نیستیم و بلکه این اثری است که می‌تواند دهه‌ها مخاطبان خود را سرگرم کند. بتسدا ابزارهای مناسبی در اختیار بازی‌کنان خواهد گذاشت تا بتوانند مادهای بی‌نظیری برای بازی بسازند و همچنین داستان خود را در بطن این جهان وسیع روایت کنند. این قابلیت باعث می‌شود تا Starfield یک بازی ساده و کلاسیک نباشد و بلکه سکویی برای پذیرایی از انواع سلایق و خلاقیت‌ها باشد. تاد هاوارد افزود:

Todd Howardهمه‌چیز حس و حالی واقعی برای ما داشت. ما شروع به تصور غذای شخصیت‌ها یا اسباب‌بازی‌هایی که کودکان با آن بازی می‌کنند یا قصه‌هایی که موقع خواب روایت می‌شود کردیم. هنر آن‌ها چیست؟ تاریخشان چگونه است؟ سرگرمی‌های آن‌ها چیست؟ استارفیلد یک جهان وسیع است و تنها یک بازی نیست.

  • 12 نکته که از تریلر بازی استارفیلد متوجه شدیم

بازی Starfield روز 20‌ آبان سال 1401 برای ایکس باکس سری و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. اخیرا زمان نمایش گیم پلی استارفیلد به صورت رسمی اعلام شده است و همچنین می‌دانیم که این بازی برای همیشه در انحصار ایکس باکس خواهد بود.

منبع: TheGamer

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر