صفحه اصلی اخبار ورزشی وریا غفوری: می‌جنگیم تا ببریم و هواداران را خوشحال کنیم

وریا غفوری: می‌جنگیم تا ببریم و هواداران را خوشحال کنیم

0

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وریا غفوری درباره دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل الشرطه عراق در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: خدا را شکر هر چقدر به بازی نزدیک‌تر می‌شدیم، تمرکز بازیکنان بیشتر می‌شد. من جدیت را در صورت بازیکنان می‌دیدم که نشانه خیلی خوبی برای تیم ماست.

وی افزود: اینکه چند روز بیشتر استراحت کردیم را، به فال نیک می‌گیریم و امیدوارم در مهمترین بازی قدم اول را محکم برداریم. با بردن این بازی، مسیرمان برای سایر دیدارها هموارتر می‌شود و امیدوارم بتوانیم در این مسیر کارهای بزرگی انجام دهیم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد غیبت تماشاگران گفت: متأسفانه به خاطر کرونا از نعمت هواداران محروم بودیم. عادت کرده بودیم به هوادارانی که در ورزشگاه‌ها از استقلال حمایت کنند و انرژی بدهند. می‌دانیم خیلی‌ها در منازل‌شان می‌خواهند از برد تیم‌شان لذت ببرند. این مسئله را بازیکنان درک کرده‌اند که مسئولیت ما را نیز سنگین‌تر کرده است. امروز می‌جنگیم تا ببریم و هواداران را خوشحال کنیم. قلب هواداران با ما بوده است و مطمئنم انرژی‌شان پشت تیم خواهد بود.

غفوری درباره وضعیت خودش تصریح کرد: شرایط خودم خوب است و اگر اتفاق بدی نیفتد، تا جایی که بتوانم برای تیم انرژی‌ام را می‌گذارم.

۲۵۶ ۲۵۱

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *