0

کامیا: Bayonetta Origins مشکل زاد و ولد ژاپن را حل می‌کند

هیدکی کامیا، کارگردان بازی Baynoetta 3 در مورد بازی جدید این سری نظر داده است و باور دارد که بازی Bayonetta Origins می‌تواند مشکل زاد و ولد کشور ژاپن را حل کند. بازی بایونتا اوریجینز توسط پلاتینیم گیمز ساخته شده و شرکت نینتندو آن را هفته گذشته منتشر کرد. این بازی روز هفدهم مارس برای نینتندو سوییچ منتشر شد. شخصیت اصلی بازی یک جادوگر جوان به نام Cereza است و کارگردان بازی معتقد است که این شخصیت، افراد زیادی را به فرزندآوری تشویق می‌کند.
کشور ژاپن در طی جند سال اخیر، کمترین نرخ زاد و ولد را داشته است. جمعیت این کشور به سرعت در حال پیر شدن است. فومیو کیشیدا، نخست‌وزیر ژاپن می‌گوید که این کشور ممکن است در ادامه با مشکلات جدی مواجه شود و حتی بدنه جامعه از هم بپاشد. هیدکی کامیا، خالق بایونتا معتقد است که راه‌حل را یافته است و بازی Bayonetta Origins می‌تواند طرفداران بازی را به فرزندآوری تشویق کند. توییت جدید او حالت طنز‌آمیز را دارد و به‌نوعی طرفداران را برای ملاقات با شخصیت جدید تهییج می‌کند.
کامیا در مورد بازی جدیدش نوشت: « Cereza and the Lost Demon را بازی کنید و خواهید گفت که من بچه‌ای مثل او می‌خواهم. مشکل افت نرخ زاد و ولد حل خواهد شد و همه راضی خواهند بود.» کامیا معتقد است که این بازی جوانان را مشتاق به ازدواج می‌کند و در نهایت منجر به فرزندآوری خواهد شد. به نظر می‌رسد که شخصیت Cereza این قابلیت جادویی را دارد و یک بازی ویدیویی قرار است مشکل اصلی جمعیت ژاپن را حل کند. صحبت‌های او در عین حال تبلیغ برای بازی و همچنین طعنه‌ای به مقامات است.

Bayonetta Origins و مشکل زاد و ولد ژاپن
بدون شک چنین گفته‌ای بسیار جسورانه و بی‌پروا است. Cereza شخصیتی متفاوت و بامزه است و می‌تواند روی بازی‌کنان و به‌خصوص ژاپنی‌ها تأثیرگذار باشد. اما یک بازی یا شخصیت نمی‌تواند ژاپن را وادار به فرزندآوری و ازدواج کند. به‌خصوص شخصیتی که در اصل قدرت‌های شیطانی دارد و می‌تواند تمام دنیا را نابود کند. واضح است که صحبت اخیر او حالت تبلیغ برای بازی و همچنین تعریف از آن را دارد و منظور کامیا جدی نیست.

    بهترین بازی هایی که نیاز به دنباله دارند

بازی Bayonetta Origins توانسته امتیازهای بسیار خوبی دریافت کند. این بازی حالت پیش‌درآمد برای بازی‌های این سری را دارد. این بازی هفته گذشته رسماً برای نینتندو سوییچ منتشر شد میانگین امتیاز آن نیز 80 ثبت شده است. گفتنی است روند بازی متفاوت و وابسته به دسته نینتندو است. شخصیت Cereza توسط جوی‌کان چپ و Cheshire که یک شیطان است توسط جوی‌کان راست کنترل می‌شود.
منبع: GamesRadar
نوشته کامیا: Bayonetta Origins مشکل زاد و ولد ژاپن را حل می‌کند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

منبع خبر : پارسی گیمز

مجله اینترنتی آیسام مرجع اخبار بازی های رایانه ای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر