0

۲۲ نفر مبتلا به کرونا در فارس جان باختند/۲۹۰ نفر در بخش های ویژه

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی اکبری بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه متأسفانه ۲۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلاء به کروناویروس جان خود را از دست دادند افزود: با این موارد جدید، آمار موارد فوتی به دلیل ابتلاء به کرونا ویروس در فارس به دو هزار و ۸۳۲ نفر رسیده است.

او اظهار کرد: در استان فارس از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون، ۵۲۵ هزار و ۴۶۶ نمونه آزمایشگاهی از افراد بیمار و علامت دار تهیه شده است که از این تعداد، ۱۵۶ هزار و ۱۹۰ مورد مثبت شناسایی شده است.

دکتر اکبری همچنین آمار بهبودیافتگان بیمارستانی و ایزوله خانگی استان را ۱۴۹ هزار و ۵۳۴ نفر عنوان کرد و گفت: هم اکنون هزار و ۴۱ بیمار مشکوک و علامت دار در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد، ۲۹۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ نیز به دلیل وخامت وضعیت جسمی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان بستری هستند.

معاون درمان دانشگاه با اشاره به روند نزولی موارد ابتلاء به کووید ۱۹ و کاهش مراجعه به بیمارستان‌ها، ابراز امیدواری کرد تا با رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی در برابر کرونا ویروس، بتوانیم با همراهی و همکاری مردم استان در مقابله با این ویروس منحوس، روزهای بهتری را رقم بزنیم

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر